Герб Полтави

Сайт працює в тестовому режимі.

У Полтаві відзначили студентів-стипендіатів

У Полтаві відзначили студентів-стипендіатів

Напередодні Дня міста перший заступник міського голови Валерій Пархоменко відзначив студентів закладів вищої та фахової передвищої освіти, яким призначили стипендії Полтавської міської ради.

Грамоти виконавчого комітету Полтавської міської ради отримали 26 молодих людей, які демонструють високі результати у навчанні та активно беруть участь у громадському, науковому, культурному та волонтерському житті громади.

«Сьогодні ви є прикладом для своїх однолітків і гордістю нашої громади. Своїми досягненнями, наполегливістю та активністю ви доводите, що молодь Полтави має великий потенціал. Бажаю вам не зупинятися на досягнутому, впевнено рухатися вперед, реалізовувати свої ідеї та завжди вірити у власні сили. Саме за вами - майбутнє нашої країни», – зазначив Валерій Пархоменко.

Нагадаємо, 11 червня 2026 року виконавчий комітет погодив виплату іменної стипендії 26-м студентам, які мають середній бал успішності не менше 4,5 або відзначилися особливими досягненнями у громадській роботі закладу вищої чи фахової передвищої освіти у сфері мистецтва, науки чи спорту.