Календар оновлень:

Події міста:17.09.2021, 17:10
Полтавцям до відома:17.09.2021, 14:52
Документи:17.09.2021, 00:00
Заяви прес-служби:15.09.2021, 16:31
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 17.09.2021, 17:10
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

 У В А Г А!!!

Посадові особи виконавчого комітету Полтавської міської ради, а також посадові особи виконавчого комітету Полтавської міської ради, які перебувають у соціальній відпустці або звільнилися протягом звітного року, відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» ЗОБОВ'ЯЗАНІ подати декларацію за 2020 рік до 01 квітня 2021 року.

Повідомляємо, що після подання декларації суб'єкт декларування МАЄ ПРАВО подати виправлену декларацію упродовж семи днів.

У випадку, якщо термін на подачу виправленої декларації вже минув, особа може звернутися до Національного агентства з питань запобігання корупції через персональний електронний кабінет, деталізовано описавши виявлені неточності або помилки, пояснити причини зазначення недостовірних відомостей, додати підтвердні документи (за наявності).

Після проведення Національним агентством з питань запобігання корупції повної перевірки декларації особа зможе подати декларацію з достовірними відомостями (виправлену декларацію).

Допомога при заповненні е-декларації:

- матеріали щодо заповнення е-декларування, які розміщені на вебсайті Національного агентства: https://wiki.nazk.gov.ua/category/deklaruvannya/;

- роз'яснення Національного агентства щодо е-декларування із можливістю пошуку по тексту: https://bit.ly/3a2Rlbt;

- он-лайн курс, який допоможе заповнити е-декларацію «Просто про е-декларування»: https://cutt.ly/8zM6rtV;

- ресурси сторінки Офісу розбудови доброчесності, де можна дізнатися як правильно заповнювати е-декларації й отримати відповіді на запитання «що, де, коли і як?»: https://cutt.ly/yz1usdu;

- ресурси сторінки Facebook Офісу розбудови доброчесності: https://www. Facebook.com/prosvita.nazk;

- ресурси сторінки Facebook Національного агентства: https://www. Facebook.com/NAZKgov;

- ресурси Telegram каналу Національного агентства: https:// t.me/NAZK.gov.ua;

- дані контакт-центру для допомоги декларантам: +38(044)200-06-94 та електронної скриньки для вирішення технічних питань:support@nazk.gov.ua.

Повідомляємо, що за порушення вимог фінансового контролю згідно чинного законодавства суб'єкт декларування несе персональну відповідальність:

- за умисне неподання суб'єктом декларування е-декларації передбачена кримінальна відповідальність у вигляді штрафу від 2500 до 3000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від 150 до 240 годин, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років (ст. 366-3 Кримінального кодексу України, діє з 30.12.2020);

- за несвоєчасне подання без поважних причин декларації передбачена адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (ст. 172-6 Кодексу про адміністративні правопорушення).

Встановлення факту неподання чи несвоєчасного подання е-декларації має наслідком внесення за рішенням суду суб'єкта декларування до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення.

        


ОСНОВНІ НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ АКТИ З ПИТАНЬ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТА ПРОФІЛАКТИКИ КОРУПЦІЇ СЕРЕД  ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ ТА ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ


Закони України:
Методичні рекомендації щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів
Рекомендації щодо заповнення деклараційЕлектронна адреса для направлення інформації про можливі факти корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень Закону України "Про запобігання корупції" - anti-corruption@rada-poltava.gov.ua


План заходів запобігання корупції у виконавчому комітеті Полтавської міської ради: 

Міська влада

До вашого відома:

17.09.2021, 17:10