Календар оновлень:

Полтавцям до відома:20.01.2021, 15:51
Події міста:20.01.2021, 14:02
Документи:20.01.2021, 08:27
Заяви прес-служби:28.12.2020, 16:00
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 20.01.2021, 15:51
ГородянамЦ Н А ПДля бізнесу та інвестора Полтава туристична For foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Звіти про роботу за 2018 рік - +

Звіти про роботу за 2019 рік - +

Кількість поданих та підтриманих проєктів рішень за 2018 рік - подано 5, прийнято 5

Кількість поданих та підтриманих проєктів рішень за 2019 рік - подано 2, прийнято 2

Кількість поданих та підтриманих правок до проєктів рішень за 2018 рік - подано 0, прийнято 0

Кількість поданих та підтриманих правок до проєктів рішень за 2019 рік - подано 3, прийнято 2

Кількість пропусків сесій Полтавської міської ради у 2018 році - 0 (з 7) 

Кількість пропусків сесій Полтавської міської ради у 2019 році - 0 (з 9)

Кількість пропусків постійних комісій у 2018 році - 0

Кількість пропусків постійних комісій у 2019 році - 1 (з 14)

Звіт депутата Полтавської міської ради сьомого скликання Вадима Ямщикова за 2019 рік
Звіт депутата Полтавської міської ради сьомого скликання Вадима Ямщикова за 2018 рік  

Усі ми хочемо бачити наше місто чистим, комфортним, безпечним з відремонтованими дорогами і гарними будівлями. Завдання кожного депутата, як представника інтересів громади – зробити якомога більше, аби Полтава найближчим часом такою і стала. Цього року мені вдалося реалізувати чимало ідей, хоча більшість з них не один рік довелося проштовхувати через бюрократичні нетрі. 

Перш за все, розповім про ідею створення у мікрорайоні «Браїлки» місця для відпочинку – паркової зони, куди б могли приходити молодь, сім'ї з дітьми та літні люди. У 2017 році я ініціював зміни до генерального плану міста, аби ділянку майбутнього парку (поряд з гімназією №13) визначити зеленою зоною. Це убезпечило її від забудови багатоповерхівками та дало можливість закласти у бюджеті міста гроші на розробку проекту реконструкції парку.

Вже у листопаді цього року на території майбутньої ділянки висадили більше 60 дорослих саджанців берез та лип. Роботами займалися фахівці КП «Декоративні культури», а спецтехніку ми знайшли в обласному управлінні лісового господарства. Зараз проект реконструкції парку проходить експертизу, тому далі все залежить від колег-депутатів. Якщо вони підтримають виділення з бюджету 2019 року грошей на проведення робіт, то повним ходом реконструкція розпочнеться вже наступного року. Я ж зі свого боку зроблю все можливе, аби парк на Браїлкахтаки з'явився. 

Ще одна ініціатива, яка нині лише починає втілюватися – створення у Полтаві пунктів прийому небезпечних відходів. В інших містах влада вже тривалий час всіляко заохочує населення до збереження екології, проте у Полтаві навіть люди, які мають бажання, не мають можливості долучитися до цього процесу.

Спільно з екоактивістом Сергієм Антоненком ми розробили проекти рішень, які стосуються створення пунктів прийому небезпечних відходів та надання полтавському КАТП-1628 повноважень на утилізацію небезпечних відходів. У травні 2018 року під час сесії нашу ініціативу підтримав депутатський корпус, а в жовтні – була створена робоча група. За її дорученням зараз розробляються програми поводження з небезпечними та твердими побутовими відходами. Орієнтовно, за кілька місяців ці нормативні документи має затвердити міська рада, тому, маю надію, що з 2019 року ми запустимо процес сортування і збору відходів.

У 2018 році довів до кінця і справи, розпочаті торік. Так, з квітня в центрі міста (на фасаді ЦУМу) можна побачити головного героя поеми «Енеїда» Івана Котляревського Енея – першу для Полтави міні-скульптуру. Вдячний полтавцям, що не лише підтримали мою ініціативу, а й в досить короткий термін допомогли зібрати на платформі «ЗМІСТ» кошти для виготовлення та встановлення міні-скульптури.

Реалізував і проект «Історія полтавських вулиць». Його ідея –на визначних будинках та місцях уже неіснуючих об'єктів Полтави встановити сучасні інформаційні таблички. На них двома мовами (українською та англійською) розповідається історія цих будівель. Більше року над втіленням проекту працював спільно з командою ентузіастів, серед яких історики, дизайнери, перекладачі та представники громадських організацій. Відкрили 22 інформаційні таблички (саме стільки їх є наразі) у серпні 2018 року. За місцями їхнього розміщення створений маршрут «Крокуй. Полтава», тому кожен охочий має можливість самостійно влаштувати собі екскурсію історичними будівлями нашого міста.

Я очолюю ГО «Асоціація ветеранів та учасників АТО Полтавщини», яка опікується родинами полеглих бійців. Ми продовжуємо встановлення меморіальних дошок захисникам України. Упродовж 2018 року відкрили меморіальні дошки Денисові Лесняку, Вадимові Мирінцю та Денисові Часовому. Вдячний людям, які допомагають у цій справі коштами. Полтавці мають знати своїх Героїв, тих, хто пожертував своїм життям, заради інших...

Також,  як заступник голови містобудівної комісії міськради продовжую відстоювати право полтавців на доступ до публічного простору нашого міста та боротися за збереження історичних об'єктів Полтави. Спільно з Інспекцією по контролю за благоустроєм та КП «Полтава-сервіс» ми проводимо демонтаж незаконно встановлених МАФів та вивісок закладів. Хоч і довелося діяти досить радикально, зате результат не змусив себе довго чекати. Зараз центр міста, його історичні будівлі виглядають уже набагато краще, оформлені згідно з нормами нові вивіски – охайні, стильні і не відлякують туристів. 

Крім цього, за моєї ініціативи, цього року ми вперше спробували налагодити діалог з підприємцями, які ведуть бізнес на центральній вулиці міста – вулиці Соборності. Під час зустрічі ми домовилися, що кожен власник закладу демонтує свій літній майданчик до початку листопада, як це роблять підприємці у цивілізованих містах. Вдячний за розуміння з боку бізнесу, як бачимо, без цих громіздких конструкцій вулиця Соборності знову стала схожа на пішохідну.

Одним із важливих напрямків моєї діяльності є робота на окрузі. Переважно, полтавців хвилюють питання житлово-комунального господарства та благоустрою міста вцілому. Загалом, за три роки до мене надійшли більше 200 звернень. Полтавці хочуть бути почутими, отримати допомогу. Жодне питання не лишилося без уваги. Не раз приїжджав до містян особисто. Чималій кількості мешканців необхідна юридична консультація з тих чи тих питань. Так, мій помічник проводить безкоштовний юридичний супровід, тому кожен, хто звертається, може отримати кваліфіковану допомогу.

Чекаю полтавців на особистому прийомі щочетверга з 16:00 до 18:00 за адресою: вул. Конституції, 11.

Далі – більше... У 2019 році заплановано провести реконструкцію пішохідної зони, тротуарів та елементів благоустрою цієї вулиці. Також, у планах, наступного року розробити типажі літніх майданчиків, які можна буде використовувати власникам закладів. Тому таких габаритних конструкцій, маю надію, на вулиці Соборності вже не побачимо. 

Депутат фракції «Свобода» у Полтавській міській раді Ямщиков Вадим  ініціював створення паркової зони для мешканців мікрорайону Браїлки

У мікрорайоні Браїлки, по вулиці Кучеренка (біля будинків №№3, 7, 11, 17, 18) вже розпочато роботи щодо облаштування паркової зони. На засіданні шістнадцятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання було ухвалено рішення, ініційоване депутатом від фракції «Свобода» Вадимом Ямщиковим, щодо визначення території як зеленої зони. Майбутній парк буде розташований неподалік гімназії №13. Без перебільшення: тут відпочиватимуть чи не усі мешканці мікрорайону, адже у цій частині міста повністю відсутня інфраструктура для рекреаційного відпочинку. Територія активно забудовується новими багатоповерхівками, як наслідок, зростає населення, а місця, де мешканці могли б відпочивати, проводити свій час молоді люди, гуляти зі своїми дітьми мами – немає. Із 2004 року жителі мікрорайону чекають на облаштування території. Тогочасні чиновники про паркову зону говорили чимало, але обіцянку так і не виконали. Нині спільними зусиллями усіх причетних служб, підтримці депутатського корпусу полтавці нарешті бачать на власні очі, що початок нарешті покладено.

 – Це наша спільна з мешканцями мікрорайону ініціатива, – говорить куратор проекту, депутат Полтавської міської ради від фракції «Свобода» Вадим Ямщиков. – 14 років тому я особисто був присутній на зборах, під час яких вирішувалась доля цієї ділянки. Один підприємець хотів розмістити там парковку. Тоді я навчався в 11 класі і добре запам'ятав, що нам влада пообіцяла не парковку, а паркову зону. Ту обіцянку сьогодні виконую я і прикладу максимум зусиль для того, аби ідея була втілена в життя. Шлях від бажання до реалізації – довгий та нелегкий. Для початку треба було внести зміни до генерального плану міста, аби ділянка, яка відноситься до багатоквартирної забудови, стала парковою зоною. Далі – рішення про визначення цієї території зеленою зоною. Попереду – робота над облаштуванням самої території. Головне – бажання та підтримка з боку полтавців. Підтримка заключається не лише у «так, нам потрібен парк!», а й у активній участі на шляху до втілення проекту в життя. Навесні, 2018 року, було ініційовано громадські обговорення, де мешканці мікрорайону запропонували ліквідувати стихійні огороди на цій ділянці, вийти разом на суботник та прибрати територію під майбутній парк. – Процес, пов'язаний з документами, приведеннями їх у відповідність і ще незліченна кількість справ, з цим пов'язана, – найменші труднощі. Недовіра з боку містян – це було важко. Багато хто стверджував, що за моєю ініціативою стоїть намір продати і забудувати цю ділянку. Але разом цю недовіру ми подолали. Разом вийшли на суботник, упевнений, вийдемо ще не одноразово. І зараз ми постійно на контакті, – резюмує депутат.

Окрім роботи спецтехніки, яка ще триває, територію вже озеленено. Тут висадили майже 60 дерев: катальпа, клен, дуб, липа. Окрім того, є і ялинка, аби мешканці мікрорайону мали змогу зустрічати у своєму майбутньому парку Новий рік. Це лише мінімальна частина від усього того, що ще треба зробити, аби відкрити парк. Попереду – чимало, на територій ще треба зробити благоустрій, облаштувати її. В бюджеті міста закладено кошти для проектно-кошторисної документації  що дасть можливість закласти кошти на будівництво повноцінного  парку з лавками, дитячими майданчиками, – переконаний Вадим Ямщиков.

Окрім того, в міському бюджеті вже закладено кошти на розроблення проектно-кошторисної документації майбутнього об'єкта. Наступний крок, - власне, саме будівництво, - зауважив Вадим Ямщиков.


Звіт про виконану роботу за 2017 рік депутата Полтавської міської ради сьомого скликання Вадима Ямщикова

Минув вже другий рік, як Ви отримали посвідчення депутата. Оцінюючи результати своєї роботи, чи все задумане цьогоріч вдалось реалізувати?

– Депутат – це не просто представник влади, який має певні повноваження та здатен впливати на ту чи ту ситуацію. Перш за все, – це той, кого громада наділила управлінськими функціями, повірила йому. Це обранець, який дав людям конкретні обіцянки і зобов'язаний їх виконувати. І оцінку моїй депутатській діяльності має дати територіальна громада міста.

Відповідальність – справа кожного – ось принцип мого життя. Коли хочеш, аби Полтава була сучасним, комфортним, затишним містом – працюй над цим, не шкодуючи свого часу, не шкодуючи себе особисто.

Я такий же полтавець, як і кожен інший її житель. Ще два роки тому, відверто, роботу депутата усвідомлюював собі мало. Але бачив, що наше місто має проблеми, які потребують вирішення.

Якщо говорити більш предметно, які це справи для Полтави в цілому?

– Своїм обов'язком і як депутата, і як просто людини вважаю допомогу ветеранам АТО та сім'ям загиблих. Також, більшість проектів, які мені вдалося реалізувати стосуються розвитку житлово-комунального господарства, розвитку архітектури та містобудування. Гласність, прозорість і відкритість роботи ради – також один з моїх пріоритетних напрямків. Завдяки моїй ініціативі на офіційному сайті Полтавської міської ради впроваджено інтерактивну систему «Відкритий бюджет». Так кожен полтавець може безперешкодно отримати інформацію, куди спрямовуються кошти нашого бюджету. Також, разом з громадою нам вдалося захистити Прирічковий парк, ввести мараторій на становлення тимчасових споруд та малих архітектурних форм.

Розкажіть про свою роботу в депутатських комісіях

– Один із неменш важливих обов'язків депутата – робота в комісіях. Я є заступником голови комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму. Але вважаю, що депутат зобов'язаний бути присутнім під час засідань усіх комісій, адже на них вирішуються надажливі й нагальні проблеми нашого міста, наших мешканців.

Так саме мною були порушені ряд важливих питань, з проханням вирішити які до мене, як до депутата, звертались полтавці. Серед резонансних – арка «Газетного ряду», прибудова до кінотеатру імені І.Котляревського, платна автостоянка на вході в Прирічковий парк. Я не міг бути байдужим і просто бездумно натискати «за» під час засідань сесії. Ці проблеми, на жаль, набули загальноміського значення. А, може, і навпаки, добре, коли у Полтаві живуть свідомі, розуміючі і активні. Робитиму усе для того, аби кожне рішення, прийняте Полтавською міською радою в першу чергу несло користь мешканцям міста.

Якщо говорити про роботу поза стінами міської ради, маю на увазі адресну допомогу, чи приймаєте виборців?

– Це важлива складова моєї роботи. Усі ми, полтавці, знаємо, які проблеми має наше місто. Але, разом з тим проблеми мають вулиці, будинки, двори і так далі. І про ці проблеми розкажуть краще ті, хто на тих вулицях живе, у тих будинках та дворах. Я депутат Полтавської міської ради по 13 виборчому округу – це мікрорайон Браїлки. За звітний рік до мене звернулися понад 200 полтавців. Звичайно ж, більшість хвилюють питання, пов'язані з галуззю житлово-комунального господарства. Кожне звернення я особисто «провів» до відповідного органу за для його вирішення. На жаль, багато полтавців просто не знають куди звернутись і як правильно це зробити, коли не вивозять сміття, виникають проблеми з прибудинковими лічильниками, протікають дахи тощо. Бо вони не хочуть усієї бюрократичною тяганини. Вони просто хочуть, аби у їхніх оселях було затишно і комфортно, аби тепло було у під'їздах, аби відремонтовані були міждворові проїзди і атошляхи тощо. Власне для цього і є ми – депутати. Маємо зробити так, аби усе вищеперелічене було для громади не благом, а законним правом. Так, наприклад, за мого клопотання було проведено ремонтні роботи доріг на перехресті від вулиці Гожулівської, 26 до вулиці Марії Башкирцевої, по вулиці Кучеренка, 11, перехрестя бульвару Нестерова та за іншими адресами.

Роботи ще чимало. Окрім відновлення вже існуючого, є задуми щодо створення нового. Наприклад, у планах на 2018 рік – облаштування зеленої зони в мікрорайоні Браїлки. А найголовніше те, що це ініціатива самих мешканців мікрорайону. Люди хочуть змін і готові не просто чекати, доки хтось прийде і, у гарному сенсі, переверне все з ніг на голову, а готові і раді пропонувати, працювати. І ця ініціатива буде втілена у життя.

Ви виступаєте за збереження архітектури і пам'яток в історичному центрі міста?

Я один зі співзасновників об'єднання "Збережемо Полтаву" (SavePoltava). Це спільна ініціатива громадсько-політичних діячів, науковців, активістів, які вирішили об'єднатись і працювати заради захисту та збереження для прийдешніх поколінь пам'яток історії, культури, природи, архітектури та археології у м. Полтаві. Ми проводимо різноманітні заходи, у тому числі і просвітницькі, які привертають увагу містян до цієї проблеми та сприяють усвідомленню важливості збереження історичного надбання.

Не можна оминути того, що Ви очолюєте громадську організацію «Асоціація ветеранів та учасників АТО Полтавщини». Більш детально про роботу в організації

– Це не робота. Це мій обов'язок. На жаль, ніхто і ніколи не зможе втамувати біль матерів і батьків, дружин, дітей чиї рідні і дорогі чоловіки не повернулись із зони проведення АТО, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет України. Діяльність у цьому напрямку для мене на першому плані.

Я виступив одним з ініціаторів створення соціальної програми забезпечення учасників бойових дій житлом. Таким чином, 50% від загальної вартості житла відшкодовується за рахунок міського бюджету. Над реалізацією програми працюють чимало людей, які представляють різні політичні сили. Як би там не було, а для усіх нас головне, аби воїни були гідно віддячені за проявлений героїзм, а родини загиблих нарешті знайшли спокій.

Громадською організацією було встановлено 13 меморіальних дошок, загиблим в АТО. За моєї ініціативи, підтримки депутатського корпусу ми збудували Меморіальний комплекс бійцям на Алеї Героїв. Він охоплює місце поховання, місце для вшанування пам'яті та стіну, на якій викарбувані прізвища загиблих.

Діяльність у громадській організації спонукала мене до проведення благодійного спортивно-патріотичного турніру «Кубок Героїв» разом з ГО «МГ» та ФК «Ворскла». Його учасники – молоді люди, вболівальники футбольних команд України. Тому, разом з пропагуванням патріотизму, – що в першу чергу, поруч стають здоровий спосіб життя, корисне дозвілля. Усі зібрані кошти під час турніру передаються бійцям в АТО.

Ви відомі своєю волонтерською діяльністю з ким співпрацюєте та чим допомагаєте?

У цьому році ми неодноразово збирали та відправляли харчі, речі та теплогенератори в Авдіївку. Співпрацюю з полтавською діаспорою в Німеччині та Франції. Також  ми отримали медичне обладнання з французьких лікарень – це спеціальні ліжка, милиці, візки для людей з особливими потребами та одяг.

Окресліть основні орієнтири на 2018 рік

– Служити територіальній громаді міста. Робити усе для того, аби Полтава була містом європейського зразка. Говорити і відповідати за те, що говорю. Я не боюсь обіцяти. Я боюсь використати не усі наявні можливості. Тому над кожним питанням працював і працюватиму скрупульозно. Так, це займає більше часу, але не на швидкість працювати маємо, а на якість. Бо повинно бути все по-людськи, людині від людини.


 

 

Звіт про роботу депутата за 2016 рік


Ямщиков Вадим Вікторович

член фракції  ВО «Свобода»

Кількість звернень, що надійшли від мешканців за звітний період – 82

Кількість запитів, що були скеровані до органів виконавчої влади та їх підрозділів –  100

Кількість виїздних зустрічей, проведених на окрузі та в прилеглих мікрорайонах – 14

Кількість проведених прийомів громадян – 64

 

У звітному періоді, як депутат Полтавської міської ради по 13 виборчому округу (м-н Браїлки, район заводів ГРЛ та Хіммаш) представляю інтереси територіальної громади,  виконуючи їх доручення в межах повноважень, беру активну участь у місцевому самоврядуванні.

Одним із основних пріоритетів своєї діяльності, як депутата міської ради, вважаю участь у пленарних засіданнях міської ради та роботу у постійній комісії, а тому на особистому та постійному контролі тримаю рішення міської ради з питань, що належать до повноважень комісії.

Протягом звітного періоду, Полтавською міською радою 7 скликання було призначено та проведено 8 сесій. Особисто брав участь в усіх  8 призначених сесіях, ознайомлений з матеріалами та готовий до розгляду питань порядку денного. Також брав активну участь в 16 з 18 проведених засідань комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму, де я є заступником голови.

За власної ініціативи відвідую і засідання усіх інших комісій, на яких вирішуються надважливі та нагальні проблеми міста, завдяки чому можу фахово аналізувати питання, що стосуються всіх сфер життєдіяльності нашого міста та голосувати відповідально.

Окрім того, я завжди намагаюся особисто  перевіряти діяльність комунальних підприємств, слідкувати і знати, як розподіляються і на що використовуються бюджетні кошти. 

Мною було підтримано більшість нагальних та важливих питань, що виносилися на розгляд сесій міської ради, серед яких питання економічного і соціального розвитку міста Полтави, розвитку його інфраструктури, вирішення низки бюджетних питань, питань щодо вдосконалення діючої програми розвитку ЖКГ міста Полтава, оздоровлення та відпочинку дітей, соціальної програми розвитку галузі фізичної культури і спорту, щодо благоустрою території міста. Був одним з ініціаторів створення  програми забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2016-2017 роки, але при цьому не голосував за ті рішення, які, вважаю, шкодять розвитку територіальної громади міста. Про це наголошував депутатам, говорив громаді через ЗМІ.

Важливою складовою у здійсненні депутатської діяльності вважаю роботу з виборцями, людьми всіх категорій незалежно від віку і зайнятості, належності до тої чи іншої партії або об'єднання, забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують скарги, і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення.

Мною було ініційовано виділення коштів на будівництво меморіального комплексу полтавським полеглим військовослужбовцям на Алеї Героїв (Центральне міське кладовище), які полягли в зоні АТО. Я отримав підтримку від депутатів. Комплекс охоплює місце поховання героїв, місце для проведення заходів з вшанування та стіну, де викарбувані всі прізвища загиблих земляків з Полтавщини. До речі, роботу над проектом меморіалу я почав ще до того, як вирішив іти в депутати. Для того, щоб розпочати роботи по зведенню комплексу знадобилося близько року. Цей час пішов на розробку проекту, закладення коштів у бюджет, проведення експертиз та отримання дозволів на будівництво. Протягом цього року ми постійно спілкувалися з родинами загиблих героїв, щоб максимально врахувати їх побажання щодо меморіального комплексу. Взагалі вважаю за обов'язок опікуватись ними й допомагати з різноманітних питань. Виконую цей функціонал, очолюючи громадську організацію «Асоціація ветеранів та учасників АТО Полтавщини».

Окрім того, я очолив тимчасову комісію з питань аналізу планування та організації заходів з благоустрою на 2016 рік. Причиною створення комісії стали екстремальні погодні умови в місті. На початку 2016 року, коли у Полтаві випала наднормова кількість снігу, комунальники не змогли самостійно впоратися з очищенням вулиць. Місто фактично опинилося у сніговому колапсі. Створеною комісією кожного дня проводилися ранкові робочі наради з координації дій полтавських комунальних служб, залучалися до прибирання небайдужі підприємці, місцеві активісти і громадські організації. Результатом проведених робіт стало очищення міста від снігу.

Окрім вищевказаного, я, разом з командою однодумців, веду активне соціальне життя, долучаючись до благодійних та важливих соціальних проектів міста.

 

До таких можна віднести:

- Разом з командою, протягом року навчався в Києві у «Школі мерів», де тренерами та викладачами були досвідчені управлінці. Там ми удосконалювали свої знання про управління містом та сучасне адміністрування. Практично закріпили отримані знання на стажуванні в Польщі. Це також дало нам можливість побачити, як вирішуються проблеми міст на прикладі розвинутої європейської країни. Розроблена нами стратегія розвитку міста Полтави увійшла до трійки найкращих, та була рекомендована до втілення провідними фахівцями міжнародних організацій;

- З метою отримання практичного досвіду державного та міського управління ми з командою відвідали Дніпровську міську адміністрацію, Вінницьку міську раду та Центр надання адміністративних послуг, центральний офіс «ПриватБанку», адміністрацію Президента. Місто Вінниця за багатьма показниками подібне до Полтави та має більш сучасні технології в управлінні містом. Там працює сучасна диспетчерська міськвиконкому, де на великому табло у режимі он-лайн відображаються всі проблеми міста у сфері ЖКГ, які вирішуються протягом 2-4 годин. Цікавий факт, що у Вінниці ліквідовані місцеві районі ради, а на їх місці створені центри надання адміністративних послуг. На мою думку, це правильне рішення та економія бюджетних коштів. Маю в планах реалізувати подібний підхід у м. Полтава;

- Входжу до складу робочої групи при голові Полтавської обласної ради (О.Біленького) з впровадження системи електронного документообігу на території Полтавської області;

- Входжу до складу робочої групи щодо реалізації проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» у м. Полтава, що виконується німецькою урядовою організацією GIZ. Робоча група розробляє стратегію інтегрованого розвитку нашого міста;

- З допомогою волонтерів впроваджуємо електронну систему i-Gov, де зібрані послуги, які надаються державними органами. Ідея створення порталу полягає в тому, щоб перевести надання всіх послуг у режим он-лайн. І, разом з тим, підвищити ефективність державного апарату. На даний час мешканці міста, за допомогою системи i-Gov, мають можливість отримати довідку про відсутність судимості. Проводяться подальші переговори щодо збільшення послуг в електронному форматі в місті;

- Спільно з громадською організацією «Інститут аналітики та адвокації» долучився до впровадженням ProZorro – електронної системи публічних закупівель, яка прийшла на зміну паперовим держтендерам;

- Організовано у місті благодійний турнір зі змішаних єдиноборств «Кубок Героїв», метою якого є зміцнення нашої національної ідеї, пропагування здорового способу життя серед молоді. Так в результаті турніру було зібрано понад 10 тисяч гривень. Кошти витрачені на допомогу українським воїнам, які захищають територіальну цілісність нашої держави у зоні АТО;

- Реалізовано ще один соціальний проект - футбольний турнір пам'яті бійця полку «Азов» полтавця Атона «Сіфа» Грицая. Вшанувати свого полеглого побратима збираються друзі з усієї країни;

- Організовано безкоштовні розваги для дітей АТОвців у мотузковому парку «Activity»;

- Нам вдалося залучити до надання благодійної допомоги  діаспори з Марбур Обоз (Німеччина), Клівленд майдан асоціація (США) та БФ «Нова Країна»(м. Львів). Ми передали у полтавські лікарні ліжка, шафи, матраци, візки та багато іншого. Згодом – ще 40 тисяч одноразових медичних масок та лікарські інструменти;

- Ініціатор встановлення більшості меморіальних дошок полеглим героям в АТО з м. Полтава;

- Організували захід «Сектор-М»  - фотовиставка учасника бойових дій у АТО у складі батальйону "Полтава" та професійного фотографа Віталія Запеки;

- За моїм депутатським зверненням, території за адресами вул. Кучеренко,9 до бульвару Нестерова, 18 від вул. Гожулянської, 26 до вул. М.Бешкирцевої, 33 включили до переліку пропозицій об'єктів з капітального та поточного ремонтів покриття вулиць та провулків міста на 2016 рік;

- Вдалося відновити ліхтарі біля 13 школи (мікрорайон Браїлки);

 -Я не забуваю про проблеми свого виборчого округу, адже це мої безпосередні виборці. Люди звернулись до мене з проблемою, що виникла на бульварі Нестерова, 18. Там є гаражний кооператив, який місцеві мешканці вже близько 20 років не можуть юридично оформити. Зробити це обіцяє людям кожен кандидат у мери. Але, по факту, ніхто нічим не допомагає. Поруч із цим кооперативом почали будувати будинок і розклеювати об'яви про знесення гаражів. Особисто приїжджав на місце подій, аби зрозуміти проблему. Пояснив людям чинні правові норми. Пояснив, як можна юридично оформити ці гаражі. Запевнив громадян, що без їх дозволу ніхто нічого зносити та будувати не буде. Ми знайшли компроміс і уникнули конфлікту між громадою і забудовником; 

- Постійно проводжу прийом громадян, адже як депутат маю бути прямим посередником між владою і громадою.

 На цьому ми не зупиняємо свої соціальні ініціативи.

 Чекаю усіх кому потрібна допомога на особистій зустрічі кожного четверга із 16:00 до 19:00 за адресою: вулиця Пушкіна, 115, кім.21 м. Полтава, 36014, тел.: +38 (066) 27-41-077; (0532) 50-06-42 ел.пошта: vadim.yamshchikov@gmail.com

 

Міська влада

До вашого відома:

20.01.2021, 14:02