Календар оновлень:

Події міста:21.06.2021, 08:53
Документи:18.06.2021, 20:05
Заяви прес-служби:18.06.2021, 18:04
Полтавцям до відома:17.06.2021, 16:09
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 21.06.2021, 08:53
ГородянамЦ Н А ПДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Звіти про роботу за 2018 рік - 0

Звіти про роботу за 2019 рік - 0

Кількість поданих та підтриманих проєктів рішень за 2018 рік - подано 0, прийнято 0

Кількість поданих та підтриманих проєктів рішень за 2019 рік - подано 2, прийнято 0

Кількість поданих та підтриманих правок до проєктів рішень за 2018 рік - подано 0, прийнято 0

Кількість поданих та підтриманих правок до проєктів рішень за 2019 рік - подано 3, прийнято 0

Кількість пропусків сесій Полтавської міської ради у 2018 році - 1 (з 7) 

Кількість пропусків сесій Полтавської міської ради у 2019 році - 1 (з 9)

Кількість пропусків постійних комісій у 2018 році - 0 

Кількість пропусків постійних комісій у 2019 році - 1 (з 14) 

Володимир КОРЧАКА: «Для селищ Лісок та Залізничників, де мене обирали, хотілося б зробити якомога більше»

Цими днями зустрівся з журналістами і розповів про свою діяльність Володимир Корчака – депутат Полтавської міської ради з команди Андрія Матковського.

 – Володимире Михайловичу, розкажіть про ваш прийом громадян, з якими питаннями люди звертаються?

– Прийом громадян ведеться систематично відповідно до графіка. Зустрічаюся з людьми в перший вівторок місяця за місцем проживання (вулиця Харківська, 18). Це селище Лісок, у приміщенні селищного комітету, з 8.00 по 9.00. Також на Анатолія Кукоби,39, приймаю громадян з 9.00 по 10.00 у кімнаті 206 – це приміщення Подільської районної у м.Полтаві ради. Питання, з якими звертаються громадяни, надзвичайно різноманітні. Нагальні, як правило, ті, що не вирішувалися тривалий час. Тому в основу депутатської діяльності лягають саме ті, які турбують громадян тривалий час. Коли вони зверталися в різні інстанції і не знайшли вирішення, то звертаються до мене.

– Останні нагальні питання, з якими звернулися громадяни?

– Для прикладу візьмемо 2017 рік, адже за цей період вдалося вирішити багато нагальних питань. Перш за все це питання капітального ремонту проїжджих частин вулиць за маршрутом руху громадського транспорту в селищі Лісок. Капітально відремонтовані проїжджі частини на чотирьох вулицях, виконано поточний ремонт проїжджих частин трьох вулиць. Якщо брати загальну протяжність цих проїжджих частин, то це п'ять з половиною кілометрів. Виконано будівництво нової дороги на перехресті вулиць Ползунова та Верхолянської з влаштуванням переливної труби. Адже рівень поверхневих вод у мікрорайоні високий. Це питання не вирішувалося ще з початку 1990-х років. У цьому місці свого часу надавали земельні ділянки для будівництва житлових будинків. Пройшло понад 25 років, а громадяни були змушені до своїх помешкань діставатися, об'їжджаючи та обходячи десь півтора кілометра. Тому на одному з прийомів громадяни колективно звернулися до мене як до депутата. Ми почали займатися цим питанням, і у 2017 році воно успішно було вирішене. Серед інших справ виконано ремонт даху на вулиці Деповській,2. Це п'ятиповерховий житловий будинок, у якому тривалий час не було ремонту. Замінили вікна на сучасні металопластикові у яслах-садку №11 «Малятко» на Деповській,1. Відремонтовані дитячі майданчики у дворах будинків на Деповській,2, та Деповській,4, та вулиці Федора Вовка. До речі, у 2016 році за зверненнями громадян зведено спортивний майданчик біля гімназії №21. Якщо говорити про цей навчальний заклад, то протягом 2016–2017 років тут відремонтовано харчоблок, замінено вікна на сучасні металопластикові. Особливо актуальне питання для селищ – вуличне освітлення. Виконаний великий обсяг робіт із ремонту світильників та заміни їх на нові. А в тих місцях, де світильників не було, встановили нові. Постійно розв'язуються транспортні проблеми, а саме перевезення пасажирів. Тільки в Ліску проживає п'ять тисяч осіб, яких обслуговує один автобус «Богдан» і два мікроавтобуси «Рута». Часто виникають перебої у транспортних перевезеннях, тому я постійно приймаю з цього приводу дзвінки по телефону. Питання постійно моніториться і вирішується.  У 2017 році з метою покращення екологічної обстановки мікрорайону, з метою збільшення кількості зелених насаджень ми, місцеві жителі, яким я теж є, узяли участь у суботнику. Спільними зусиллями висадили близько двох тисяч саджанців дерев. Серед менш масштабних справ вирішуються питання благоустрою, обрізання дерев, грейдерування доріг та підсипання бракмасою. 

– Яку найголовнішу проблему вдалося розв'язати протягом 2017 року?

– Це капітальний і поточний ремонти проїжджих частин семи вулиць. Цим ми забезпечили належні транспортні перевезення, адже раніше далеко не всі перевізники хотіли обслуговувати ці села.

– Як швидко ви реагуєте на звернення людей?

– Реагую відразу й оперативно. Тільки надходить питання, відразу звертаюся до відповідних служб спочатку в усному порядку, потім готую депутатський запит і чітко контролюю виконання того чи того питання.

– Поділіться планами депутатської роботи на 2018 рік.

– Для селищ Лісок та Залізничників, де мене обирали люди, хотілося б зробити якомога більше. Але, на жаль, є певні можливості, тому першочерговими завданнями на 2018 рік стануть продовження ремонту проїжджих частин доріг, який не виконаний у 2017 році, будівництво спортивного майданчика, тому що в селищах проживає багато молоді, а належних умов для заняття спортом немає. Зверталося багато громадян з проханням збудувати спортивний майданчик. Нині спільно з проектною організацією займаємося питанням, щоб з настанням сприятливих погодних умов почати будівництво цього спортивного майданчика. Запланований капітальний ремонт вулиці Федора Вовка та провулку Льва Толстого, встановлення опор вуличного освітлення там, де вони відсутні, і встановлення дорожніх знаків. Адже швидкість руху автотранспорту останнім часом збільшується. Тому встановимо знаки обмеження швидкості та на позначення пішохідних переходів.

– Чи можете підсумувати кількість людей, які звернулися за весь час вашої каденції?

– За один прийом звертаються до десяти чоловік, але мій телефон відомий громадянам округу, де я обирався. Приймаю дзвінки і поза годинами прийому, у вихідні й неробочий час. Бувають такі дні, що лише в телефонному режимі по п'ять-сім чоловік звертаються з різними питаннями. Думаю, за період каденції – до 500 чоловік, це ті, яким чимось допоміг у вирішенні питань. Моє життєве кредо таке: якщо мене громадяни обрали представником до Полтавської міської ради, то я повинен, не чекаючи якихось похвал чи подяк, розв'язувати нагальні проблеми певної території.

Володимир СУЛИМЕНКО

Міська влада

До вашого відома:

21.06.2021, 08:53