Календар оновлень:

Події міста:28.05.2024, 16:52
Полтавцям до відома:28.05.2024, 11:02
Заяви прес-служби:13.11.2023, 08:49
Документи:28.05.2024, 00:00
 
Останнє оновлення: 28.05.2024, 16:52
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitors
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.


 

 

ПОЛТАВСЬКИЙ ОБ’ЄДНАНИЙ МІСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ

ЗАПРОШУЄ:

амбітних, вмотивованих, рішучих, патріотичних, сильних духом на військову службу за контрактом.

 Робота для справжніх чоловіків – це військова служба, професійний захист цивільного населення та країни від будь-якого агресора, що посмів нахабно втрутитися у наше мирне життя.

 Основні соціальні та матеріальні гарантії для військовослужбовців визначенні  Законодавством України передбачають:

- збереження місця роботи, загальний стаж;

- можливість вибору військової спеціальності та військової частини для проходження служби;

- виплата грошової допомоги в разі підписання першого контракту;

- можливість навчатися військовим спеціальностям  ЗА  КОРДОНОМ (БЕЗКОШТОВНО)!!!;

- навчання проводяться по стандартам НАТО, військові дисципліни викладають висококваліфіковані спеціалісти з різних країн;

- гідне грошове забезпечення;

- забезпечення харчуванням та речовим майном;

- безкоштовне медичне обслуговування у військових лікувальних закладах ЗС України (для членів сімей військовослужбовців діє знижка від 50% вартості);

- можливість отримання вищої освіти за рахунок держави.

- санаторне лікування в профільних закладах.

І цей перелік ще не повний.

На військову службу за контрактом приймають всіх бажаючих:

- віком від 18 до 45 років;

- придатних за станом здоров’я;

- фізично підготовлених та психологічно стійких;

- немає судимостей за скоєння тяжких злочинів.   

       

Ви хвилюєтеся за свою країну, бажаєте стати новим обличчям Збройних Сил України, прагнете стати спеціалістом військової справи і гідно дати відсіч всім хто посягає на незалежність нашої держави?!

Чекаємо Вас у Полтавському об’єднаному міському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки за телефоном 066-821-72-52 :

 

 

 

Захист держави – обов'язок кожного громадянина!

Територіальна оборона – це невід'ємна складова оборони України, що здійснюється з метою протидії воєнним загрозам, а також для надання допомоги у захисті населення, територій, навколишнього середовища та майна від надзвичайних ситуацій.

Територіальна оборона ґрунтується на принципах терито-ріальності, масовості, мінімального часу на розгортання та приведення підрозділів територіальної оборони у готовність до дій, єдинонача-льності, централізації управління та децентралізації і контрольованої автономності застосування сил і засобів територіальної оборони, активності, рішучості та безперервності ведення територіальної оборони, наполегливості у досягненні мети територіальної оборони, узгодженого, спільного застосування сил і засобів, залучених до ведення територіальної оборони, безперервності взаємодії сил і засобів територіальної оборони, всебічного врахування і повного використання моральних та психологічних факторів

Територіальна оборона складається з військової, цивільної та військово-цивільної складових. (п.1 ст.4 Закону України “Про основи національного спротиву”)

Військова складова територіальної оборони включає органи військового управління, військові частини Сил територіальної оборони Збройних Сил України, інші сили і засоби сил безпеки та сил оборони, які залучаються до виконання завдань територіальної оборони. Провідна роль в організації та виконанні завдань територіальної оборони належить Силам територіальної оборони Збройних Сил України, до яких належать:

1) Командування Сил територіальної оборони Збройних Сил України;

2) регіональні органи військового управління Сил територіальної оборони Збройних Сил України;

3) бригади Сил територіальної оборони Збройних Сил України;

4) батальйони зі складу бригад Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

Цивільна складова територіальної оборони включає державні органи, органи місцевого самоврядування, які залучаються до територіальної оборони.

Військово-цивільна складова територіальної оборони включає штаби зон (районів) територіальної оборони та добровольчі формування територіальних громад, які залучаються до територіальної оборони.

Основні завдання територіальної оборони включають в себе:

-         боротьба з диверсійно-розвідувальними силами;

-         охорона та оборона важливих об'єктів і комунікацій;

-         допомога населенню під час надзвичайних ситуацій, тощо;

-         протидія інформаційним операціям агресора (противника).

Окрема бригада територіальної оборони Полтавської області

Для організації системи територіальної оборони, відповідно до рішення Генерального штабу ЗСУ, у Полтавській області у 2018 році була сформована окрема бригада територіальної оборони, до складу якої входять 6 окремих батальйонів територіальної оборони.

Затверджено нарукавну емблему для бригади та батальйонів територіальної оборони Полтавщини.

Емблема розроблена в єдиному стилі, як й інші нарукавні знаки підрозділів ЗС України, у кольорах, притаманних механізованим військам. Однак є й особливість, що буде відрізняти підрозділи територіальної оборони від інших частин, а саме: звужена зубчата глава, що символізує захисний мур.

Також з метою формування мілітарних традицій українського війська у символіці підрозділів територіальної оборони основний акцент поставлено не на адміністративні одиниці, штучно утворені за часів радянської окупації (часів), а на історичні регіони України. Отже, на більшості емблем зображені елементи історичної або сучасної символіки регіонів, у яких розташовані частини. Проте під час створення використовувалась не тільки регіональна геральдика, але й історична символіка часів доби козацтва.

Так на емблемі бригади Полтавської області зображено козацьких хрест, який, до того ж, зображений на символіці області і районів.

Комплектування бригади територіальної оборони здійснюється:

у мирний час – військовослужбовцями за контрактом та за призовом особами офіцерського складу;

в особливий період – військово-службовцями за контрактом та за призовом особами офіцерського складу, військово-зобов'язаними та резервістами.

Бригада залучається до виконання заходів територіальної оборони виключно в межах Полтавської області. З оголошенням мобілізації та отримання директиви на формування бригади територіальної оборони призначений особовий склад призивається на військову службу та набуває правового статусу військовослужбовців.

На військовозобов'язаних та резервістів під час їх участі у заходах підготовки, а також виконання ними завдань територіальної оборони поширюються гарантії соціального і правового захисту, передбачені Законом України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”.

Укласти контракт про проходження служби у військовому резерві можуть громадяни України, віком від 18 до 57 років, незалежно від статі, за винятком осіб, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, а також і чоловіки призовного віку. Для цього вони мають пройти професійно-психологічний відбір, за станом здоров'я бути придатними до служби у військовому резерві (або військової служби) та відповідати встановленим вимогам її проходження.

Територіальна оборона – це можливість захистити свій дім і близьких, а також розвинути бойові навички, ведучи звичне цивільне життя.

Окрема бригада територіальної оборони Полтавської області запрошує на службу в територіальному резерві Збройних Сил України.

Телефон для довідок: (050) 918 35 60, з 08:00 до 17:00.

 

 

 

Городянам

До вашого відома