ПОЛТАВСЬКИЙ ОБ’ЄДНАНИЙ МІСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ
ЗАПРОШУЄ:
амбітних, вмотивованих, рішучих, патріотичних, сильних духом на військову службу за контрактом.
Робота для справжніх чоловіків – це військова служба, професійний захист цивільного населення та країни від будь-якого агресора, що посмів нахабно втрутитися у наше мирне життя.
Основні соціальні та матеріальні гарантії для військовослужбовців визначенні Законодавством України передбачають:
- збереження місця роботи, загальний стаж;
- можливість вибору військової спеціальності та військової частини для проходження служби;
- виплата грошової допомоги в разі підписання першого контракту;
- можливість навчатися військовим спеціальностям ЗА КОРДОНОМ (БЕЗКОШТОВНО)!!!;
- навчання проводяться по стандартам НАТО, військові дисципліни викладають висококваліфіковані спеціалісти з різних країн;
- гідне грошове забезпечення;
- забезпечення харчуванням та речовим майном;
- безкоштовне медичне обслуговування у військових лікувальних закладах ЗС України (для членів сімей військовослужбовців діє знижка від 50% вартості);
- можливість отримання вищої освіти за рахунок держави.
- санаторне лікування в профільних закладах.
І цей перелік ще не повний.
На військову службу за контрактом приймають всіх бажаючих:
- віком від 18 до 45 років;
- придатних за станом здоров’я;
- фізично підготовлених та психологічно стійких;
- немає судимостей за скоєння тяжких злочинів.
Ви хвилюєтеся за свою країну, бажаєте стати новим обличчям Збройних Сил України, прагнете стати спеціалістом військової справи і гідно дати відсіч всім хто посягає на незалежність нашої держави?!
Чекаємо Вас у Полтавському об’єднаному міському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки за телефоном 066-821-72-52 :
Захист держави – обов'язок кожного громадянина!
Територіальна оборона – це невід'ємна складова оборони України, що здійснюється з метою протидії воєнним загрозам, а також для надання допомоги у захисті населення, територій, навколишнього середовища та майна від надзвичайних ситуацій.
Територіальна оборона ґрунтується на принципах терито-ріальності, масовості, мінімального часу на розгортання та приведення підрозділів територіальної оборони у готовність до дій, єдинонача-льності, централізації управління та децентралізації і контрольованої автономності застосування сил і засобів територіальної оборони, активності, рішучості та безперервності ведення територіальної оборони, наполегливості у досягненні мети територіальної оборони, узгодженого, спільного застосування сил і засобів, залучених до ведення територіальної оборони, безперервності взаємодії сил і засобів територіальної оборони, всебічного врахування і повного використання моральних та психологічних факторів
Територіальна оборона складається з військової, цивільної та військово-цивільної складових. (п.1 ст.4 Закону України “Про основи національного спротиву”)
Військова складова територіальної оборони включає органи військового управління, військові частини Сил територіальної оборони Збройних Сил України, інші сили і засоби сил безпеки та сил оборони, які залучаються до виконання завдань територіальної оборони. Провідна роль в організації та виконанні завдань територіальної оборони належить Силам територіальної оборони Збройних Сил України, до яких належать:
1) Командування Сил територіальної оборони Збройних Сил України;
2) регіональні органи військового управління Сил територіальної оборони Збройних Сил України;
3) бригади Сил територіальної оборони Збройних Сил України;
4) батальйони зі складу бригад Сил територіальної оборони Збройних Сил України.
Цивільна складова територіальної оборони включає державні органи, органи місцевого самоврядування, які залучаються до територіальної оборони.
Військово-цивільна складова територіальної оборони включає штаби зон (районів) територіальної оборони та добровольчі формування територіальних громад, які залучаються до територіальної оборони.
Основні завдання територіальної оборони включають в себе:
- боротьба з диверсійно-розвідувальними силами;
- охорона та оборона важливих об'єктів і комунікацій;
- допомога населенню під час надзвичайних ситуацій, тощо;
- протидія інформаційним операціям агресора (противника).
Окрема бригада територіальної оборони Полтавської області
Для організації системи територіальної оборони, відповідно до рішення Генерального штабу ЗСУ, у Полтавській області у 2018 році була сформована окрема бригада територіальної оборони, до складу якої входять 6 окремих батальйонів територіальної оборони.
Затверджено нарукавну емблему для бригади та батальйонів територіальної оборони Полтавщини.
Емблема розроблена в єдиному стилі, як й інші нарукавні знаки підрозділів ЗС України, у кольорах, притаманних механізованим військам. Однак є й особливість, що буде відрізняти підрозділи територіальної оборони від інших частин, а саме: звужена зубчата глава, що символізує захисний мур.
Також з метою формування мілітарних традицій українського війська у символіці підрозділів територіальної оборони основний акцент поставлено не на адміністративні одиниці, штучно утворені за часів радянської окупації (часів), а на історичні регіони України. Отже, на більшості емблем зображені елементи історичної або сучасної символіки регіонів, у яких розташовані частини. Проте під час створення використовувалась не тільки регіональна геральдика, але й історична символіка часів доби козацтва.
Так на емблемі бригади Полтавської області зображено козацьких хрест, який, до того ж, зображений на символіці області і районів.
Комплектування бригади територіальної оборони здійснюється:
у мирний час – військовослужбовцями за контрактом та за призовом особами офіцерського складу;
в особливий період – військово-службовцями за контрактом та за призовом особами офіцерського складу, військово-зобов'язаними та резервістами.
Бригада залучається до виконання заходів територіальної оборони виключно в межах Полтавської області. З оголошенням мобілізації та отримання директиви на формування бригади територіальної оборони призначений особовий склад призивається на військову службу та набуває правового статусу військовослужбовців.
На військовозобов'язаних та резервістів під час їх участі у заходах підготовки, а також виконання ними завдань територіальної оборони поширюються гарантії соціального і правового захисту, передбачені Законом України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”.
Укласти контракт про проходження служби у військовому резерві можуть громадяни України, віком від 18 до 57 років, незалежно від статі, за винятком осіб, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, а також і чоловіки призовного віку. Для цього вони мають пройти професійно-психологічний відбір, за станом здоров'я бути придатними до служби у військовому резерві (або військової служби) та відповідати встановленим вимогам її проходження.
Територіальна оборона – це можливість захистити свій дім і близьких, а також розвинути бойові навички, ведучи звичне цивільне життя.
Окрема бригада територіальної оборони Полтавської області запрошує на службу в територіальному резерві Збройних Сил України.
Телефон для довідок: (050) 918 35 60, з 08:00 до 17:00.