Календар оновлень:

Події міста:12.08.2022, 17:00
Полтавцям до відома:12.08.2022, 13:08
Документи:08.07.2022, 09:43
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 12.08.2022, 17:00
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Про роботу КО «Інститут розвитку міста» 1-5 червня 2020 року

08.06.2020, 15:59

- Продовжується співпраця з NEFCO (Північною екологічною фінансовою корпорацією) з модернізації системи вуличного освітлення міста. Наразі вже запропоновані початкові рішення із модернізації зовнішнього освітлення для затвердження в бізнес плані.

- Продовжуємо співпрацю з Управлінням з питань містобудування та архітектури Полтавської міської ради та Українським державним науково-дослідним інститутом проєктування міст "ДІПРОМІСТО" імені Ю.М.Білоконя по роботі внесення змін до генерального плану міста з імплементацією проєктів з просторового розвитку Концепції інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030».

- Здійснили підготовку аналітичної інформації з процесу утворення ОТГ Полтавської області в зоні впливу міста Полтави.

- Проходять засідання робочої групи з питань розвитку велосипедної інфраструктури міста Полтава. Під час засідань минулого тижня розглядали такі питання:

- Про написання міської цільової Програми з питань розвитку велоінфраструктури в м. Полтава. Презентували напрацювання членів робочої групи з аналізу перспективних маршрутів, а саме:

1) Поле Полтавської битви – Центр

2) Алмазний – Центр;

3) Сади- Центр;

4) Поділ – Центр;

5) Левада- Небесної сотні/Поділ

6) Автовокзал – Зигіна

7) Зигіна – Половки.

Маршрути розробляли на основі Концепції розвитку велосипедної інфоаструктури в м. Полтава та Плану сталої міської мобільності, крім цього, врахували і пропозиції від учасників робочої групи та мешканців міста. Маршрути розбили на ділянки, для кожної з яких запропонували бажаний тип велоінфраструктури. Всього досліджено більше 100 км доріг та тротуарів. Учасники робочої групи визначили пріоритетність кожної ділянки запропонованих маршрутів.

- Про закупівлю службових велосипедів для працівників ПМР. Проєкт «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» у Полтаві виступив з ініціативою сприяти популяризації пересування велосипедом співробітників Полтавської міської ради та закупити десять велосипедів, шоломів та жилетів. Під час цього засідання члени робочої групи затвердили технічні вимоги для велосипедів, шоломів та спец. жилетів.

- Про стан реалізації поточних проектів. Проектувальник Володимир Семко виступив з презентацією проектів ОДР по вул. Героїв АТО та вул. Яківчанська, які напразі знаходяться на погодженні в поліції.

- Відбулася робоча зустріч з представниками компанії Vodafone, під час якої обговорювали можливі напрями співпраці.

- Участь у вебінарі від «EU Study Days» (Єврошколи – освітній проект, що дає можливість дізнатися більше про Європейський Союз та співпрацю з Україною) на тему "Цифрова трансформація (діджиталізація)". Проект Представництва Європейського Союзу в Україні, який здійснюється Українським освітнім центром реформ. Зустріч членів робочої групи з питань партиципаторного бюджетування, під час якої обговорили пропозиції щодо внесення змін задля покращення міської цільової програми.

- За фінансової підтримки проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» було організовано заміну системи освітлення на нове енергоефективне у відділі оперативного реагування управління житлово-комунального господарства 15-80 Полтавської міської ради, завдяки чому в подальшому можливе зниження витрат на освітлення.

- Продовжується робота в рамках проєкту «Стимулювання експортної спроможності підприємств міста Полтава», підтриманого проєктом міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС), який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Наразі продовжується підготовка підприємств до виходу на зовнішні ринки, проводяться індивідуальні консультації з експертом та підбір торговельних виставок для участі.

- Розпочалася робота робочої групи щодо розробки плану дій і підготовки технічного завдання на проведення конкурсу з розвитку території Прирічкового парку у м. Полтава. Відбулося засідання під головуванням заступника міського голови Олексія Чепурка.

Під час засідання презентували проведення подібних конкурсів в Україні (Ірина Брижань, Юлія Городчаніна), визначили формат конкурсу, межі проєктування, бюджет конкурсу та джерела фінансування; розробили і затвердили також і календар проведення конкурсу. На даному етапі планується робота над розробкою Положення про конкурс.
Городянам

12.08.2022, 17:00