Календар оновлень:

Події міста:10.08.2022, 17:00
Полтавцям до відома:Сьогодні, 14:49
Документи:08.07.2022, 09:43
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 10.08.2022, 17:00
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

05.09.2019 Семінар з питань енергоефективності

05.09.2019, 16:32


У Полтавському університеті економіки та торгівлі 5 вересня пройшов семінар з питань енергоефективності в громадських будівлях, на якому директори закладів освіти та представники інших комунальних закладів м.Полтави мали змогу дізнатися про принципи енергетичної ефективності у громадських будівлях, інструменти енергоменеджменту, енергетичний аудит та енергосервіс громадських будівель від експертів проєкту ПРООН. Комунальна організація «Інститут розвитку міста» є партнером проєкту в м. Полтава згідно меморандуму, підписаному між Проетом «Усунення бар'єрів для сприяння інвестиціям в енергоефективність громадських будівель в малих та середніх містах України шляхом застосування проєктів ЕСКО» та Полтавською міською радою.

З привітанням до учасників звернувся депутат Полтавської міської ради пан Олег Бєлоножно, заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів (з економічних та соціальних питань) пані Тетяна Юрченко, а також директор КО "Інститут розвитку міста" пан Юрій Левченко. Виступив також керівник проекту ПРООН «Енергоефективність у громадських будівлях», пан Сергій Варга, який передав представникам Полтавської міської ради результати проведеного енергоаудиту школи №37 та ясел-садка №34 «Журавлик». У цих закладах місто спробує комплексно впровадити заходи із енергоефективності.

Презентації від експертів ПРООН , що були представлені на семінарі, можна переглянути за посиланнями:

1) "Енергомоніторинг як основний інструмент енергоменеджменту. Рекомендації по вибору приладів обліку" пан Ігор Черкашин, керівник напрямку EMIS проекту ПРООН «Енергоефективність у громадських будівлях»:

2) "Інструменти реалізації енергосервісу для модернізації будівель бюджетної сфери. Досвід та перспективи" пан Валерій Гензіцький, експерт проекту ПРООН «Енергоефективність у громадських будівлях»:

3) "Енергетична ефективність та енергетичний аудит громадських будівель. Мікроклімат у дитячих закладах" пан Сергій Парасочка, експерт проекту ПРООН «Енергоефективність у громадських будівлях»:

4) "Огляд рекомендацій до технічних вимог до проектів реконструкції систем освітлення на соціальних/комунальних об'єкта. Перегляд типових помилок та успішних рішень" пан Сергій Хоперський, експерт проекту ПРООН «Енергоефективність у громадських будівлях»:

Більше інформації про проєкт ПРООН "Усунення бар'єрів для сприяння інвестиціям в енергоефективність громадських будівель в малих та середніх містах України шляхом застосування механізму ЕСКО" можна знайти за посиланням.

http://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/projects/energy-efficiency-in-public-buildings-in-ukraine-.html

Городянам

10.08.2022, 17:00