Календар оновлень:

Події міста:12.08.2022, 17:00
Полтавцям до відома:12.08.2022, 13:08
Документи:08.07.2022, 09:43
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 12.08.2022, 17:00
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

01.04.2019 Під час круглого столу обговорили питання розширення туристичних маршрутів та експозиційних площ ДІКЗ «Поле Полтавської битви»

01.04.2019, 13:09

Проведення ландшафтних змін на території Державного історико-культурного заповідника «Поле Полтавської битви», реставрація об'єктів заповідника, відновлення каплиці, розроблення нових туристичних маршрутів за допомогою QR-кодів, створення велосипедних маршрутів: про ці та інші заходи говорили на засіданні круглого столу.

Днями у інформаційному центрі Комунальної організації «Інститут розвитку міста» відбувся круглий стіл щодо обговорення проекту організації території заповідника «Поле Полтавської бити». Участь у ньому взяли представники міської влади, депутатського корпусу Полтавської міської ради, структурних підрозділів міськвиконкому, комунальних організацій, експерти та співробітники ДІКЗ.

Перш за все, директор Державного історико-культурного заповідника «Поле Полтавської битви» Наталія Білан розповіла, про заходи з планування покращення території заповідника, а також додала: нові туристичні маршрути передбачатимуть не лише екскурсію музеєм, а й безпосередньо територією:

– Серед основних заходів щодо покращення благоустрою території заповідника – реставрація пам'яток. Тобто, це приведення в належний стан територій, які зараз перебувають не в найкращому вигляді. А також розширення меж туристичних об'єктів, експозиційних площ. Це все зумовлено тим, аби дати можливість туристу відвідати ці об'єкти.

Серед експертів проекту організації території ДІКЗ «Поле Полтавської битви» керівник відділу КО «Інститут розвитку міста» Вадім Вадімов. Говорить: потрібно провести ландшафтні зміни та упорядкованість територій заповідника, аби зробити ще більш привабливішим та туристично-спроможним наше місто:

– Потрібно розвивати інноваційний підхід, розвивати креативність, розвивати різні форми, які дали б нам можливість побачити цю подію з різних аспектів, побачити це у сучасній Україні. Таким чином «Поле Полтавської битви» стане затребуваним, більше людей матимуть уяву про Полтавщину і нею будуть цікавиться туристи.

Цю ідею поділяє і депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський:

– Дійсно, заповідник «Поле Полтавської битви» – це саме та родзинка, до якої зможуть приїжджати з інших країн світу як історики, так і географи, як звичайні туристи, так і дослідники. Тому, для того, щоб це було цікаво всім людям, зараз і розробляється саме цей проект організації територій. Відповідно до цього проекту поетапно, за декілька років місто має створити сучасні умови для розвитку туризму Полтави. А розвиток туризму у Полтаві пов'язаний безпосередньо з розвитком ДІКЗ «Поле Полтавської битви».

Саме на підтримання статусу Полтави як регіонального центру, як колиски духовності і працює та буде працювати заповідник «Поле Полтавської битви».

Городянам

12.08.2022, 17:00