Календар оновлень:

Події міста:10.08.2022, 17:00
Полтавцям до відома:Сьогодні, 14:49
Документи:08.07.2022, 09:43
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 10.08.2022, 17:00
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

07.06.2019 Обговорили питання підтримки полтавських підприємців на ринку Німеччини

07.06.2019, 12:46

До Полтави з робочим візитом завітав Почесний економічний радник Посольства України в Німеччині Віктор Домбровський. 6 червня відбулася офіційна зустріч з представниками міської влади, під час якої обговорили можливість співпраці з питань підтримки компаній міста Полтави на ринку Німеччини. Участь в обговоренні питання взяли заступник міського голови з економічних та соціальних питань Тетяна Юрченко, фахівці КО «Інститут розвитку міста» та фахівці управління економічних питань міськвиконкому.

Під час зустрічі Віктор Домбровський розповів, що очолює інформаційно-консультаційний бізнес-центр UkrbusinessConsult, який займається підтримкою українського бізнесу на ринку Німеччини:

– Наш центр надає українським компаніям відповідну комплексну допомогу з питань налагодження в Німеччині ринку збуту або імпорту певного товару, пошуку кваліфікованого партнера або інвестора, організації фінансування проектів в Україні, закупівлі сучасних технологій та обладнання, а також вирішення організаційних та правових питань на ринку Німеччини.

За роки професійної діяльності на ринку Німеччини та України компаніями-засновниками бізнес-центру UkrBusinessConsult були розроблені та успішно впроваджені в практику більше 170-ти вагомих комплексних проектів, значна частина з яких розроблялась та реалізовувалась вперше.

Віктор Домбровський зауважив, що найкращим варіантом початку співпраці була б реалізація спільного пілотного проекту, завдяки якому б усі інші зацікавлені підприємці наочно побачили та зрозуміли, як це працює:

– Перш за все, ми вивчаємо, чим займається підприємство. Після навчального періоду з предметом ми тестуємо той предмет на ринку, щоби він практично реалізовувався. Коли буде зрозуміло, які практичні кроки треба робити для реалізації проекту, ми формуємо технічне завдання і потім підписуємо договір.

Заступник міського голови з економічних та соціальних питань Тетяна Юрченко запевнила, що робитиме все для того, аби сприяти реалізації такої співпраці:

– У Полтаві достатньо підприємців, які мають великий потенціал для подальшого розвитку свого бізнесу, в тому числі, й за кордоном. Наше завдання – допомогти їм у цьому. Впевнена, що полтавці гідно презентують місто й державу перед німецькими партнерами. Для Полтави така співпраця додатково відкриває перспективу надходження іноземних інвестицій, які поповнять міський бюджет та забезпечать мешканців новими робочими місцями. Тому, ви можете розраховувати на підтримку міської влади та мою особисту.

Городянам

10.08.2022, 17:00