Календар оновлень:

Події міста:10.08.2022, 17:00
Полтавцям до відома:Сьогодні, 14:49
Документи:08.07.2022, 09:43
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 10.08.2022, 17:00
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

30.05.2019 Моя Полтава – моє майбутнє: стартував IV фестиваль «Майстерня міста»

30.06.2019, 12:55

Платформа для спілкування жителів міста, громадських організацій, ініціатив, представників комерційного сектору, бізнесу та міської влади – у Полтаві стартував четвертий фестиваль про місто та його суспільство «Майстерня міста». Офіційне відкриття фестивалю відбулось на Театральній площі.

Протягом трьох днів на полтавців чекають різноманітні майстер-класи, тренінги, форуми, ворк-шопи, екскурсії, квести, публічні обговорення. Загалом же, програма фестивалю включає понад 40 заходів, більша частина яких за своєю формою та змістом є унікальними та незвичними. Усі заходи передбачають 100% інтерактив для кожного учасника.

– Починаючи від круглих столів та серйозних тематичних дискусій, завершуючи музейними полюваннями, майстер-класами та квестами для дітей шкільного віку, – буде цікаво та пізнавально. Воркшопи та презентації, наприклад, Плану сталої мобільності міста Полтава, ескізного проекту вулиці Лазурної, Концепції інтегрованого розвитку «Полтава 2030» є орієнтованими в першу чергу на те, щоб якомога більше людей долучилися до процесу формування успішного майбутнього власного міста. Сподіваємось, що цьогоріч фестиваль збере ще більшу кількість учасників, – зауважив директор Комунальної організації «Інститут розвитку міста» Юрій Левченко.

Торік у «Майстерні міста» вяли участь 12, 5 тисяч мешканців. Цьогоріч тематика фестивалю присвячена розвитку місцевої інфраструктури. До обговорення питання може долучитися кожен бажаючий.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючий справами виконавчого комітету Полтавської міської ради Віталій Нікіпелов зазначив:

– Приємно зазначити, що фестиваль «Майстерня міста» вже став традиційним для Полтави. Він є складовою частиною проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», в якому Полтава також бере участь. Протягом трьох днів ми разом працюватимемо над пошуком шляхів вирішення глобальних міських проблем, аби зробити Полтаву такою, якою ми хочемо її бачити: комфортною, затишною, привітною.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів (соціально-економічні питання) Тетяна Юрченко підкреслила:

– Фестиваль «Майстерня міста» – це механізм для залучення мешканців до процесів оновлення та розвитку Полтави. Для нас дуже важлива думка людей, бо завдяки їй ми визначаємо, яким шляхом необхідно рухатись, аби кожен полтавець, гість нашого міста почував себе тут комфортно.

«Майстерня міста» триватиме до 1 червня включно. Усі охочі можуть приєднатися до фестивалю. Із планом заходів можна ознайомитись тут.


Городянам

10.08.2022, 17:00