Календар оновлень:

Події міста:10.08.2022, 17:00
Полтавцям до відома:Сьогодні, 14:49
Документи:08.07.2022, 09:43
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 10.08.2022, 17:00
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Проведена робота 18-22 травня 2020 року

25.05.2020, 16:23

Протягом тижня фахівці КО «Інститут розвитку міста» брали участь у таких заходах:

· Продовжується робота в рамках проєкту «Стимулювання експортної спроможності підприємств міста Полтава», підтриманого проєктом міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС), який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Протягом тижня проходили онлайн-консультації малих та середніх підприємств-учасників, присвячені питанням виходу на міжнародні ринки: для кожного з учасників визначали пріоритетні ринки для подальшого пошуку партнерів та створення унікальної торговельної пропозиції.

· Взяли участь у практичному вебінарі, організованому Центром розвитку інновацій, проєктом Е-рішення та VKURSI. Вебінар фокусувався на економіці та землях громад: різних можливостях для розуміння стану/ динаміки та розвитку економіки громади, платників податків, землекористування на території громади та іншого. Представлені рішення – продовження напрацювань, розпочатих в проєкті «Е-рішення для громад», реалізованого за підтримки програми «ULEAD з Європою». В ході вебінару ми детально розглянули можливість управління громадою на основі аналізу даних із більше ніж 70 офіційних реєстрів, що дозволяє дізнатися різноманітні дані про громаду: кількість підприємств та ФОПів, дані про їх ділову активність, рухоме та нерухоме майно, КП та комунальне майно громади тощо.

· Розпочато роботу над розробкою Концепції паркувального простору у місті. Управління паркуванням є ефективним засобом впливу на транспорт та одним з найефективніших способів зменшення транспортного руху й створення ефективніших та привабливих міських умов. Належне управління паркуванням у місті забезпечує збалансованість пропозиції та попиту, а також вирішує питання поповнення міського бюджету коштами за паркування.

· Робоча зустріч з заступницею директора Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради. Директор і фахівці КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради поспілкувалися в режимі відеоконференції з заступницею директора Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради – Альоною Колотницькою. Пані Альона - фахівець із сучасного "зеленого" урбанізму, засновниця проєктів локального озеленення та реновації паркових зон міста. В останні роки активно впроваджує SMART-практики інвентаризації та управління зеленими насадженнями міста Біла Церква. Вона розповіла фахівцям «Інституту розвитку міста» про досвід впровадження проєкту «Smart Green БЦ» – інформаційного порталу зелених насаджень, дерев, квітників та декоративних елементів міста Біла Церква. Такий портал відкритих даних дозволяє ефективно управляти зеленим фондом міста.

· З 22 травня по 2 червня 2020 року Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи організовує серію вебінарів на тему комплексного підходу до впровадження місцевих ініціатив в Україні. Комунальна організація «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради є виконавцем міської цільової Програми «Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у м. Полтава на 2016-2020 роки і бере участь у різних заходах та тренінгах, які дотичні до цього процесу. Минулого тижня пройшов перший з серії семінарів на тему: «Демократична культура громадської участі та залучення громадян», в ході якого учасники мали змогу ознайомитись з інструментами, які є доступними та які потрібно запроваджувати для інтегрованого підходу щодо вирішення соціальних питань. Крім цього, розглядали під час вебінару і гендерний підхід та залучення вразливих груп населення до процесу прийняття рішень.

Цього тижня ми плануємо взяти участь і в наступних вебінарах, а саме:

1. Public ethics as а common effort (Громадська етика як спільне зусилля);

2. Gender mainstreaming at local level (Гендерна інтеграція на місцевому рівні);

3. How to enhance on-line communication with citizens during the pandemic (Як покращити онлайн-спілкування з громадянами під час пандемії);

4. Leading change: values driven leadership (Провідна зміна: цінності, керовані лідерством);

· Наразі готуємо проведення вебінару для підприємців Полтави, присвяченому участі у міжнародних тендерних торгах.

· Продовжується робота з впровадження електронного документообігу в комунальній організації.

· Доопрацювали міську цільову Програму "Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) на 2021-2025 роки та розіслали усім членам робочої групи: на цьому тижні планується онлайн-засідання робочої групи для обговорення напрацьованих змін до програми. Крім цього, проводиться робота з головними розпорядниками коштів стосовно реалізації проєктів-переможців Бюджету участі-2019.

· Звертаємо вашу увагу на те, що ми подали проєкт на Щорічний конкурс екологічних громадських ініціатив Полтавської обласної ради, який проводиться в рамках обласної програми «Екологічні ініціативи Полтавської області на 2019 - 2021 роки». Мета проведення конкурсу – підвищення екологічної культури населення, вирішення локальних екологічних проблем. Проєкт «Проведення досліджень шумового навантаження середовища міста» стане важливим кроком у роботі над мікрокліматом міста Полтава, тому заохочуємо вас, шановні полтавці, підтримати проєкт, проголосувавши за нього за посиланням: https://smartregion.pl.ua/ei/projects/3/73.

Городянам

10.08.2022, 17:00