Календар оновлень:

Події міста:10.08.2022, 17:00
Полтавцям до відома:Сьогодні, 14:49
Документи:08.07.2022, 09:43
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 10.08.2022, 17:00
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Про роботу КО «Інститут розвитку міста»

08.12.2020, 16:45

Засідання Правління Китайсько-Української Ділової Ради

2.12.2020 року фахівці КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради прийняли участь в засіданні Правління Китайсько-Української Ділової Ради та переговори щодо інвестиційних проектів Китай (Харбін) – Україна. Метою цього заходу є створити в онлайн та оффлайн форматах В2В-майданчик для налагодження ділової співпраці українських і китайських підприємців.

Під час зустрічі було поінформовано щодо нинішнього стану торговельно-економічної співпраці України та КНР, потенціалу співпраці на регіональному рівні двох країн.

ТПП Харбіна наголошує на високому інтересі до співробітництва з Україною, як на рівні підприємств (32 харбінські компанії мають зв'язки з Україною), так і на рівні асоціацій бізнесу та вищих навчальних закладів.

План сталої міської мобільності

В рамках виконання заходів Плану сталої міської мобільності КО «ІРМ» розробляє демо-проект «Зелена хвиля вул. М. Бірюзова». «Зелена хвиля» – це робота світлофорів у режимі, під час якого зелене світло горить по всій вулиці, чим дозволяє транспорту оптимально швидко проїжджати відрізок, а не їхати від перехрестя до перехрестя, чекаючи своєї черги на світлофорі. Така практика частіше використовується на найбільших транспортних артеріях міста.

«Режим «Зелена хвиля» дозволить тисячам полтавців витрачати менше часу на пересування містом, при можливості безперервного руху транспортного потоку на визначеній ділянці за умови дотримання рекомендованої швидкості (40-50 км/год).

Transparency International

Щорічно КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради збирає та узагальнює від структурних підрозділів інформацію для участі у Рейтингу прозорості 100 найбільших міст України в рамках програми «Transparent Cities / Прозорі міста». Ця програма заснована у 2016 році українським представництвом глобального антикорупційного руху. ЇЇ метою є подолання корупції в органах місцевого самоврядування та дотримання найкращих практик прозорості та підзвітності. В минулому році Полтава гідно займала 40 місце зі 100 найбільших міст України.

ОАЗА. Полтава.

Команда КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради працює над масштабним екологічним проєктом. «ОАЗА. Полтава» - це система екологічного моніторингу. Ми працюємо над тим, щоб кожен мешканець міста знав актуальний стан повітря, можливі види його забруднення та вплив на здоров'я. З цього приводу ОАЗА. Полтава проводить КОНКУРС. З всіма умовами ви можете ознайомитись за посиланням: https://www.facebook.com/oazapl.

Також за підтримки Friedrich Naumann Foundation Ukraine and Belarus та проєкта Місто-парк Біла Церква, Полтава планує запустити систему контролю зелених насаджень в місті.

Бюджет участі

На минулому тижні закінчилося голосування за проєкти загальноміського конкурсу «Бюджет участі 2020», з чим ми вітаємо авторів, але найскладніше – попереду.

Робоча група спільними зусиллями напрацювала нові правки до Положення та Міської цільової Програми «Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у
м. Полтава на 2021-2025 роки з яким ви можете ознайомитись в групі «Бюджет участі Полтава» https://www.facebook.com/groups/bupoltava.

Якщо Ви маєте цікаву ідею, або у Вас є напрацьовані проєкти, звертайтесь до фахівців КО «Інститут розвитку міста» ПМР.

Городянам

10.08.2022, 17:00