Календар оновлень:

Події міста:10.08.2022, 17:00
Полтавцям до відома:Сьогодні, 14:49
Документи:08.07.2022, 09:43
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 10.08.2022, 17:00
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Протягом 11-15 травня 2020 року фахівці КО "Інститут розвитку міста" ПМР працювали над такими проєктами:

19.05.2020, 16:28

- Почали роботу зі співпраці з громадами майбутньої Полтавської ОТГ. Комунальна організація «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради працює над вирішенням ключових питань стратегічного розвитку міста. Крім цього, планується робота у рамках розвитку сільських територій громад майбутньої Полтавської об'єднаної територіальної громади. Пройшла зустріч з Олексієм Івженко, заступником голови Полтавської районної ради.

Під час зустрічі обговорювали розвиток сільських територій та можливості реалізації спільних проектів в рамках співробітництва між КО «Інститут розвитку міста» ПМР та «Центром громадської активності с.Тахтаулове». Тахтаулівська сільська рада у 2019 році здобула перемогу в обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області з ініціативою «Створення громадського простору «Центр громадської активності» в Тахтаулівському будинку культури для жителів Тахтаулівської сільської ради». За проєктом, «Центр громадської активності с.Тахтаулове» сприятиме вирішенню питань соціалізації та самореалізації громадян, можливості реалізації творчого потенціалу жителів, працевлаштування та зайнятості у вільний час, розвиток підприємництва, екологічної свідомості, забезпечення правової та громадянської освіти та інше.

КО «Інститут розвитку міста» ПМР планує надати консультаційну підтримку та супровід у проведенні підготовчих дій зі створення комунальної організації «Центр громадської активності с.Тахтаулове».

- Пройшло чергове засідання робочої групи з розвитку велосипедної інфраструктури, під час якого на цей раз було детально розглянуті велосипедні маршрути: Левада - Небесної Сотні/Поділ, Автовокзал – Зигіна, Зигіна – Половки, Дендропарк. Наступним кроком буде визначення пріоритетності цих маршрутів у міській цільовій програмі.

- За ініціативи проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» та КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради було організовано дискусію у межах серії вебінарів «COVID-19. Люди з інвалідністю. Доступність, інклюзивність та універсальний дизайн», під час якого експерти обговорювали такі теми, як рівні умови та інклюзивність в українських містах. Ярослав Грибальський, національний координатор «Безбар'єрна Україна» Національної Асамблеї людей з інвалідністю України, поділився досвідом як жити людям з інвалідністю в період пандемії та як виходити з карантину уникаючи додаткових незручностей для маломобільних груп населення, а також пояснив з якими проблемами зіштовхуються люди з інвалідність в період карантину, адже до повсякденних труднощів додались і нові виклики. Спікер Євгеній Свєт, член Комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при Міністерстві розвитку громад та територій України, розповів про проблеми людей з порушенням зору. В сучасному світі ми прагнемо бути в курсі всіх подій, тому не менш важливою є доступність та зрозумілість важливої інформації та оголошень. Про доступність громадського транспорту та службу перевезення людей на візках у м. Вінниця розповіла Людмила Нецкіна, голова правління ГО «Гармонія».

- Було затверджено оновлений склад робочої групи з розробки плану дій та підготовки технічного завдання на проведення конкурсу з розвитку територій «Прирічкового парку».

- Записали відео-тренінг щодо аплікаційної форми подання проєктів на загальноміський конкурс "Бюджет участі 2020".

- Участь у вебінарі «Громадський бюджет в умовах COVID-19», організований за підтримки Проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС), який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Під час вебінару учасники ділилися своїм досвідом та обговорювали питання збереження громадської активності, комунікації з мешканцями, специфіку встановлення та коригування строків, а також ефективної реалізації проєктів в умовах пандемії, рецепти виходу зі складних ситуацій, вносять зміни до відповідних місцевих нормативних актів / положень щодо Громадського бюджету. Карантин торкнувся всіх сфер нашого життя. Не виключенням стала й робота органів місцевого самоврядування щодо реалізації програм Громадського бюджету (бюджету участі). Громади зіткнулися з низкою проблем щодо фінансування програм Громадського бюджету, інформування мешканців, комунікацією з усіма зацікавленими сторонами.

- Участь у вебінарі «Шкільний громадський бюджет – перші кроки!». який організований за підтримки Проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС), який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади

- Подали проєкт «Проведення досліджень шумового навантаження середовища міста» на Конкурс екологічних громадських ініціатив Полтавської області, спрямований на покращення екологічного стану довкілля в регіоні, підвищення екологічної свідомості та культури громадян.

Городянам

10.08.2022, 17:00