Календар оновлень:

Події міста:12.08.2022, 17:00
Полтавцям до відома:12.08.2022, 13:08
Документи:08.07.2022, 09:43
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 12.08.2022, 17:00
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Про роботу КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради у період карантину з 6 по 24 квітня

27.04.2020, 16:50

У період карантину з 6 по 24 квітня 2020 року КО «Інститут розвитку міста» працюватиме в звичайному режимі, а усі заплановані заходи будуть проведені в режимі онлайн.

Оскільки протягом квітня ми планували провести цілий ряд тренінгів, семінарів, конференцій та засідань робочих груп, однак через карантинні заходи проведення будь-яких масових заходів було заборонено, ми працюємо над підготовкою до проведення усіх заходів дистанційно.

Так, ведеться підготовка до проведення онлайн-конференції з питань партиципаторного бюджетування (Бюджету часті) спільно з експертами з Ради Європи, організації тренінгів в рамках програми «Кваліфікація 2030», присвячених проєктному менеджменту для працівників міської ради.

Продовжується робота з втілення Плану сталої міської мобільності м.Полтава: проводимо онлайн-конференції щодо написання міської цільової програми з розвитку велосипедної інфраструктури з експерткою проєкту «Розробка плану сталої міської мобільності» Оленою Чернишовою та керівницею офісу проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» в м.Полтава Іриною Брижань. Починаючи з цього тижня будуть проводитися онлайн засідання робочих груп.

Крім цього, продовжуємо втілювати проєкт «Стимулювання експортної спроможності підприємств міста Полтава», підтриманого проєктом міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міс» (ПРОМІС), який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Наступний тренінг для підприємств-учасників проєкту плануємо проводити в дистанційному режимі орієнтовно 28-29 квітня.

В дистанційному режимі триває робота і над проєктом «Мікроклімат Полтава».

Робота в усіх інших напрямках триває без змін:

- імплементація проєкту з просторового розвитку Концепції інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030» - спільно з Управлінням архітектури Полтавської міської ради розпочали роботу над внесенням змін до генерального плану міста;

- робота зі збору даних для моніторингу реалізації проєктів Концепції інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030»;

- вивчення проєкту маркетингової стратегії міста, напрацювання змін до проєкту стратегії та можливі заходи з її реалізації;

- продовжується співпраця з проєктом NEFCO (Північна екологічна фінансова корпорація) щодо проєктів з термомодернізації комунальних закладів та модернізації системи вуличного освітлення міста: передали наступний кейс інформації пов'язаної з економічною ситуацією у місті та перерахували кількість світлоточок на раніше зазначених вулицях міста; робота над проєктом «Зупинка» та інше.

Городянам

12.08.2022, 17:00