Календар оновлень:

Події міста:12.08.2022, 17:00
Полтавцям до відома:12.08.2022, 13:08
Документи:08.07.2022, 09:43
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 12.08.2022, 17:00
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Про напрямки роботи КО "Інститут розвитку міста" 6-10 липня

15.07.2020, 12:38

- Провели зустріч у форматі відео-конференції з директором та фахівцями Комунального підприємства «Інститут розвитку міста Кривого Рогу», організацією, створеною Криворізькою міською радою для забезпечення сталого міського розвитку. Під час зустрічі відбулося налагодження партнерських зв'язків, обмін досвідом роботи організацій в період карантину, реалізованих проєктів, співпраці з бізнесом та роботи з грантовими інвестиціями. Обговорили і можливість подальшої співпраці в напрямку обміну досвідом з розвитку міст.

- Продовжуємо роботу в рамках проєкту «ОАЗА», що є продовженням «Мікроклімат.Полтава», за підтримки Фонду Фрадріха Науманна. Перевстановили датчики, які з технічних причин не передавали інформацію на сайт. Наразі дані про якість повітря з 4 датчиків доступні, як завжди, у режимі онлайн на сторінці air.pl.ua. Продовжує працювати і телеграм-канал https://t.me/oazapoltava, де полтавці можуть щоранку дізнатися актуальну інформацію про стан повітря у місті.

- Ведеться прийом заявок на урбаністичний фестиваль «Майстерня міста», проведення якого заплановано на вересень 2020 року.

- Спільно зі структурними підрозділами Полтавської міської ради детально вивчали питання і готували узагальнену інформацію для Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо заходів, вжитих для запобіганню проявам расової дискримінації, міжрегіональної, релігійної та расової нетерпимості у місті Полтава.

- Робота спільно з Управлінням містобудування і архітектури Полтавської міської ради над адаптацією програмних засобів по містобудівному кадастру, а саме системи моніторингу та можливістю налаштування додаткових функцій.

- Продовжується реалізація проєкту «Стимулювання експортної спроможності підприємств міста Полтава», підтриманого проєктом міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС), який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Тривають онлайн-консультації з підготовки відібраних підприємств-учасників до виходу на зовнішні ринки, написання унікальної торгової пропозиції та розробки рекламних матеріалів. Відбулося заключення договору на створення відео-ролику та проводиться тендер на виготовлення інформаційно-рекламних стендів.

- Спільно з Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи були напрацьовані правки та пропозиції щодо покращення Міської цільової програми "Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у м. Полтаві на 2021-2025 роки. Опрацьовані пропозиції від мешканців, які були обговорені на засіданні робочої групи та частково були включені до програми.

- Взяли участь у засіданні Консультаційної ради з питань охорони культурної спадщини при департаменті культури і туризму Полтавської облдержадміністрації. Крім цього, спільно з управлінням культури виконавчого комітету Полтавської міської ради працюємо над розробкою можливої проєктної ідеї для заповнення концепції грантової заявки.

- Участь в онлайн засіданні регіональної програми розвитку Полтавської Облдержадміністрації з залучення інвестицій.

- Також хочемо повідомити, що відбувся захист бакалаврських робіт по рекомендованим Інститутом розвитку міста темам проєктів з Концепції інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030», пов'язаних з просторовим розвитком та ревіталізацією промислових територій.

Городянам

12.08.2022, 17:00