Календар оновлень:

Події міста:10.08.2022, 17:00
Полтавцям до відома:Сьогодні, 14:49
Документи:08.07.2022, 09:43
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 10.08.2022, 17:00
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Із засідання робочої групи з розвитку велоінфраструктури Полтави

10.04.2020, 16:45

Фото з мережі Інтернет

Учора, 9 квітня, у режимі відеоконференції відбулося засідання робочої групи з розвитку велосипедної інфраструктури у Полтаві. На порядок денний було винесено два важливих питання – про стан реалізації пілотного проєкту облаштування велосмуг в рамках розвитку велоінфраструкури по вул. Яківчанській, Героїв АТО, 23 вересня та про перелік заходів та методології написання Міської цільової програми з розвитку велосипедної інфраструктури в м. Полтава.
Так, реалізація пілотного проєкту в рамках розвитку велоінфраструкури на зазначених вулицях незабаром буде втілена у життя. Наразі, вже підписані договори між управлінням житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради та проєктними організаціями стосовно виконання відповідних робіт. За словами члена робочої групи Володимира Семка, мова йде поки що про три вулиці, де планують проведення проєкту організації дорожнього руху. Днями проєктування ОДР почнуть з Яківчанської, та паралельно проводитимуть роботи й на інших проєктних вулицях: Героїв АТО та 23 вересня. Усі роботи планують завершити до кінця травня.
Окрім цього, на засіданні робочої групи у відеорежимі також обговорили план заходів, що ймовірно ввійдуть до Міської цільової програми з розвитку велоінфраструктури в м. Полтава.
Як повідомила консультантка GIZ Олена Чернишова, заздалегідь усім учасникам робочої групи були надіслані листи, де кожен учасник міг долучитися до плану заходів, які могли б ввійти до Міської цільової програми з розвитку велоінфраструктури в м. Полтава.
Систематизувавши запропоновані заходи для Програми, їх розподілили у таких напрямках:
- Створення безбар'єрної, безпечної і зв'язної мережі;
- Створення супутньої велосипедної інфраструктури;
- Інформаційно-просвітницької та промоційні заходи;
- Заходи з моніторингу та збору даних.
Тож, члени робочої групи під час відеозасідання обговорили можливі заходи Програми та критерії їх пріоритизації, визначили відповідальних та обсяги можливого фінансування цих заходів. Також сформували підгрупу по роботі з мережею заходів.

Городянам

10.08.2022, 17:00