Календар оновлень:

Події міста:10.08.2022, 17:00
Полтавцям до відома:Сьогодні, 14:49
Документи:08.07.2022, 09:43
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 10.08.2022, 17:00
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

25.03.2019 Бюджет участі-2019: створення місць для спілкування та активного відпочинку для молоді Полтави

25.03.2019, 13:11

Полтава – місто ініціативної та активної молоді. А інструмент «Бюджету участі» – це ще одна можливість для молодих людей заявити про себе та власне бачення розвитку міського середовища. Так, серед 14 проектів-переможців конкурсу «Бюджет участі», які реалізовуватимуть цьогоріч, – ініціатива «Скейт-парк». Робота в напрямі втілення ідеї уже розпочалась.

Проект «Скейт-парк» – це великий проект, загальна вартість якого – 1 мільйон 400 тисяч гривень. 786 полтавців підтримали його під час голосування за ініціативи в рамках реалцізації програми «Партиципаторного бюджетування» у 2018 році.

За задумом автора, місцем для реалізації скейт-парку мав би стати парк культури та відпочинку «Перемога». Та, оскільки зазначена територія підлягає реконструкції, було вирішено обрати іншу локацію для втілення проекту. Так, голова робочої групи, депутат Полтавської міської ради Олександр Глазов спільно з першим заступником міського голови Андрієм Ляміним, автором проекту «Скейт-парк» Євгенієм Марченко та іншими спеціалістами зустрілись, аби вирішити питання з місцем будівництва об'єкту.

Серед запропонованих локацій – незабудована територія поблизу колишнього кінотеатру «Алмаз». Дана територія має розміри, які дозволяють розмістити скейт-парк. Також, не менш важливо і те, що поблизу немає багатоповерхових житлових будинків, аби звуки від занять на майбутньому об'єкті не заважали мешканцям.

Автор проекту Євгеній Марченко на виїзній нараді зауважив, що, під час його написання, за приклад брали скейт-парк, який у місті Одеса:

– Мета мого проекту – розвиток та підтримка велоспорту, скейтбордингу, роликів. Кожне сучасне місто має скейт-парки, які користуються величезним попитом серед відвідувачів. Прикладом для нас є скейт-парк, який у 2017 році побудували в Одесі. Нам необхідно разом розробити такий проект скейт-парку, який би задовольнив усіх.

Сьогодні у місті спеціальної території, де молоді люди могли б покататися на скейті, роликах, займатися велоспортом немає. Молодь Полтави повинна мати місце для спілкування та активного відпочинку, – наголошує голова робочої групи з питань «Партиципаторного бюджетування», депутат Полтавської міської ради Олександр Глазов:

– У нашій країні скейт-парки стають все більш популярними. На територіях скейт-парків проводяться різноманітні змагання, які збирають справжніх профі та просто любителів. Найбільш важлива роль скейт-парків – створення можливостей для тренування молоді в більш безпечних умовах, аніж просто вулиці. Щонайчастіше наша молодь збирається на Театральній площі і відточує свою майстерність на сходинках театру імені Миколи Гоголя. Так не має бути. Реалізації програми «Бюджет участі» допомагає нам вирішити такі питання. Дуже хочеться, аби майбутній скейт-парк став центром дозвілля для молодих людей, які полюбляють акивний відпочинок.

Даний об'єкт – великий, специфічний, а тому і технологія будівництва – процес складний та кропіткий. Зустрічі з автором проекту продовжуватимуться на усіх етапах його реалізації.

Будівнцитво скейт-парку – гарна інвестиція, адже це – місце для розвитку молоді, благоустрій території, можливість проводити відповідні змагання, – переконаний Олександр Глазов.

Городянам

10.08.2022, 17:00