Календар оновлень:

Події міста:10.08.2022, 17:00
Полтавцям до відома:Сьогодні, 14:49
Документи:08.07.2022, 09:43
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 10.08.2022, 17:00
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

У Полтаві стартує конкурс відеороликів «Крути педалі»

16.09.2021, 08:53

Запрошуємо школярів закладів загальної середньої освіти Полтавської міської територіальної громади до участі у конкурсі відеороликів «Крути педалі!», що проводиться з нагоди Європейського тижня мобільності з метою:

- інформування мешканців Полтавської міської територіальної громади про важливість використання велосипедів як екологічного виду транспорту;

- формування культури користування велосипедним транспортом та немоторизованими видами транспорту;

- розширення кругозору учнів у сфері велоінфраструктури (велодоріжки, велосмуги, велоСТО, велобокси, велопарковки і т.д.);

- зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод в країні через порушення правил дорожнього руху велосипедистами;

- популяризації велосипеда як повсякденного транспорту для кожного.

На Конкурс подаються роботи (відеоролики), спрямовані на популяризацію велосипеда як повсякденного транспорту для кожного. Відеоролики подаються у форматах: AVI, MPEG-4, MJPEG, MOV, MP-4 з роздільною здатністю не менше 720 х 480. Тривалість відеоролика не повинна перевищувати 10 хвилин. На початку або наприкінці ролика слід указати його назву і дані про автора (авторів): ім’я, прізвище, назву закладу освіти.

Відеоролик може бути відзнятий будь-якими доступними засобами (за допомогою професійної або непрофесійної відеокамери, фотоапарату, смартфону, мобільного телефону). Під час зйомки та відеомонтажу можуть бути використані будь-які спеціальні програми, методи, способи та інструменти створення, наповнення й оформлення відеоматеріалу. Авторами відеороликів можуть бути як окремі учасники, так і авторські колективи. Склад авторського колективу – не більше 3 осіб. Один автор (авторський колектив) може представити на Конкурс лише один відеоролик.

Для участі в Конкурсі учасникам необхідно надіслати конкурсну роботу (відеоролик) на e-mail: irm2030poltava@gmail.com із зазначенням теми листа «Конкурс відеороликів». Роботи приймаються з 16 по 26 вересня 2021 року включно і будуть опубліковані на офіційній сторінці конкурсу за посиланням. Три найкращих роботи будуть нагороджені цінними подарунками.

Конкурс організовується Полтавською міською радою при підтримці проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», що впроваджується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за (фінансової) підтримки урядів Німеччини та Швейцарії.

Городянам

10.08.2022, 17:00