Календар оновлень:

Події міста:10.08.2022, 17:00
Полтавцям до відома:Сьогодні, 14:49
Документи:08.07.2022, 09:43
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 10.08.2022, 17:00
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

22.03.2019 У Полтаві презентували План сталої мобільності міста

22.03.2019, 13:12

Більш як рік тривала робота над планом сталої мобільності Полтави, в рамках втілення проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні». Сьогодні, 22 березня, відбулася презентація напрацювань, до яких долучилася консалтингова компанія «Dornier Consulting».

22 березня відбувся Форум сталої міської мобільності, під час якого презентували План сталої міської мобільності міста Полтави. Захід організований КО «Інститут розвитку міста» спільно з проектом «Інтегрований розвиток міст в Україні».

Серед учасників заходу – представники міської влади, транспортного бізнесу, перевізники, представники управлінь дорожнього господарства, поліції, учасники робочих груп, що долучалися до розробки Плану сталої міської мобільності Полтави та користувачі громадського транспорту міста.

Директор комунальної організації «Інститут розвитку міста» Юрій Левченко зауважив, що План сталої мобільності є одним із проектів, які будуть втілені в рамках Концепції інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030». Депутат міської ради Андрій Матковський наголосив, що План сталої мобільності дозволить вирішити цілий ряд нагальних питань:

– Зазначений План розроблявся із залученням як експертів так і людей, які щодня пересуваються містом, тому охоплює цілу низку важливих аспектів. За допомогою цього Плану ми зможемо вирішити не тільки питання транспортних перевезень, але й вирішимо інфраструктурні моменти, що стосуються туристичних маршрутів, організуємо велоінфраструктуру, чим посприяємо спортсменам міста. Дуже важливою є мобільна доступність для осіб з інвалідністю, яка цим Планом також передбачена.

Секретар міської ради Олександр Шамота розповів, що зазначений план містить у собі маршрути та графіки, що відтворюють основні міські маршрути, альтернативні пропозиції щодо використання тих чи тих маршрутів:

– Ми говоримо комплексно про систему пересування містом, тому, що в Плані сталої мобільності враховане питання маршрутів, парковок, тощо. Дуже гарні схеми представлені стосовно концентрації робочих місць, які дають нам розуміння щодо важливості маршрутів в будні дні, і є концентрація реакреаційних зон, зон відпочинку, архітектурних памяток, що дозволяють уявити динаміку пересування на вихідних, тощо.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олексій Чепурко зауважив, що головним завданням міської влади є забезпечення комфорту мешканців міста. Саме тому ухвалення Плану сталої мобільності міста Полтави є для нашого міста дуже важливим:

– Я дивлюся на цей План з практичної точки зору. Незважаючи на певні спірні моменти, він має неабияке значення для нашого міста, підтверджуючи концепцію його розвитку як єдиного механізму. Тільки за таких комплексних підходів ми зробимо Полтаву зручною для всіх мешканців, тільки так ми дамо чіткий позитивний сигнал іноземним інвесторам. Зокрема, в питанні залучення іноземних інвестицій. Для прикладу, зараз ми ведемо перемовини з Європейським банком, щоб нарешті зняти з повістки дня наболіле транспортне питання.

Під час форуму усі охочі мають можливість взяти участь у воркшопах, у рамках двох сесій. Під час першої сесії обговорення стосуватимуться тем «Структура управління громадським транспортом із застосуванням інтелектуальних транспортних систем» та «Пішохідні переходи та безпека руху (острівці безпеки)». Друга сесія включає воркшопи «Реорганізація мережі громадського транспорту», «Організація громадського та велосипедного транспорту».

Також учасники мають змогу обговорити заходи, передбачені Планом сталої мобільності міста. Організатори заходи говорять: у разі виявлення вагомих зауважень, до Плану будуть внесені зміни.

Форум сталої мобільності м. Полтава триватиме протягом дня.

Городянам

10.08.2022, 17:00