Календар оновлень:

Події міста:10.08.2022, 17:00
Полтавцям до відома:Сьогодні, 14:49
Документи:08.07.2022, 09:43
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 10.08.2022, 17:00
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

06.02.2020 Із засідання робочої групи «Бюджету участі»

06.02.2020, 16:23

Сьогодні, 6 лютого, у Полтавській міській раді відбулось чергове засідання робочої групи з питань партиципаторного бюджетування, яке провів його голова, Вадим Сорока. Окрім членів робочої групи, на засідання також були запрошені фахівці структурних підрозділів міськвиконкому, представники депутатського корпусу та громадських організацій.

Основні теми робочої наради — реалізація проєктів-переможців 2017-2018 років «Вулична арена» та «Скейтпарк»; реалізація проєктів-переможців 2019 року та обговорення подальшого плану дій, участь членів робочої групи у воркшопах та обговореннях.

Першочергово під час засідання голова робочої групи Вадим Сорока підняв питання, що стосується нереалізованого проєкту минулих років. А саме «Вулична арена» (будівництво сучасного спортивного майданчика для гри в футбол, баскетбол, волейбол і великий теніс у мікрорайоні Левада).

— Попередні розрахунки на цей проєкт становили 900 тисяч гривень, але наразі його загальна вартість — 2 млн 800 тисяч гривень. «Вуличну арену» однозначно потрібно реалізувати. Але, щоб зробити це повноцінно та якісно, необхідно дещо змінити саму процедуру втілення в реальність цієї ініціативи: реалізувати її не на повну суму, а принаймні частково, приблизно половину проєкту, а наступного року автори подадуть на розгляд цей проєкт як новий, та ми зможемо завершити цю справу.

Надалі це питання планують розглянути на постійній комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів.

Як зазначив директор КО «Інститут розвитку міста» Юрій Левченко, до розробки проєктів також варто залучати фахівців, що зможуть творчо оформити обрані громадою ініціативи:

— Потрібно налагодити співпрацю із управлінням капітального будівництва, включити в роботу спеціалістів з різних сфер, щоб максимально ефективно використати виділені кошти. Тоді в результаті ми отримаємо той якісний продукт, яким із задоволенням будуть користуватися мешканці міста. Адже саме експерти зможуть точно оцінити вартість та забезпечити високу якість матеріалів. Особливо, якщо цей проєкт стосується просторового розвитку міста та його зовнішнього оформлення.

Голова робочої групи запевнив, що у 2020 році відбудеться практичне втілення проєкту «Скейтпарк». До сьогодні не вистачало певної суми коштів на дорожнє покриття, проте уже зараз відведена земельна ділянка для реалізації, підписаний договір оренди, виділено кошти на проєктування орендованої ділянки та зроблено подання на чергову сесію міської ради щодо дофінансування «Скейтпарку».

Також фахівці КО «Інститут розвитку міста» прозвітували про реалізацію проєктів-переможців, що перемогли в голосуванні у 2018 році та були заплановані до реалізації у 2019 році. Так, із 17 переможців практично втілено 14 проєктів. Деякі об'єкти лишаються на тимчасовому доопрацюванні.Городянам

10.08.2022, 17:00