Календар оновлень:

Події міста:10.08.2022, 17:00
Полтавцям до відома:Сьогодні, 14:49
Документи:08.07.2022, 09:43
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 10.08.2022, 17:00
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Звіт про роботу КО "Інститут розвитку міста" 25-29 травня

02.06.2020, 16:20

1. Ведеться активна робота з модернізації системи вуличного освітлення міста в рамках співпраці з NEFCO (Північною екологічною фінансовою корпорацією), яка надає кредити на проєкти з енергоефективності. Цього року NEFCO співпрацює з 10 містами України, з них 5 пріоритетних, серед яких Полтава. Пройшла робоча зустріч із представниками компанії «iC consulenten»: технічним експертом Валерієм Вишняковим, Віталієм Шаповаленко – експертом з інституціональних та політичних питань у сфері енергоефективності та Петром Галабицьким – керівником Полтавського проєкту. Під час зустрічі провели моніторинг потенційних вулиць, стан опор, визначилися з конкретною сумою кредиту для міста, що становитиме 1,3 млн євро, з яких 300 тис – грантові кошти. Наразі працюємо над складанням паспортів вулиць, на яких буде втілюватися проєкт, а саме над аналізом кількості опор та їх видів, схем розташування, кількості кронштейнів, довжини вулиць тощо). Усього планується модернізація освітлення на 30 вулицях міста.

2. Провели збір та узагальнення інформації для третього дослідження стану розвитку місцевої електронної демократії, яке проводиться провідним аналітичним центром у сфері е-демократії «Центр розвитку інновацій». Наявні інструменти е-демократії є дієвим індикатором демократичності місцевих органів влади, такі як громадський бюджет (бюджет участі, е-консультації та ін.).

3. Участь у вебінарах, організованих у рамках проєкту «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні», який виконується Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи як частина Плану дій Ради Європи для України на 2018-2021 роки. Проєкт спрямований на покращення якості демократії на місцевому рівні в Україні шляхом посилення інституційних структур та підтримки органів місцевого самоврядування та їх національних асоціацій в діяльності, спрямованій на запровадження принципів етики в процес прийняття рішень, а також підтримка більш інклюзивного, прозорого, підзвітного та орієнтованого на громадян місцевого врядування. Минулого тижня ми взяли участь у серії вебінарів для представників органів місцевого самоврядування та громадських організацій з наступних тем:

· Демократична культура громадської участі та залучення громадян

· Публічна етика як спільне зусилля

· Просування гендерного підходу на місцевому рівні

· Як покращити онлайн комунікацію з громадянами під час карантину

· Реалізація змін, заснованих на цінностях

4. Участь у «EU Study Days» (Єврошколи – освітній проект, що дає можливість дізнатися більше про Європейський Союз та співпрацю з Україною). Проект Представництва Європейського Союзу в Україні, який здійснюється Українським освітнім центром реформ. Лектори – провідні українські та європейські спеціалісти, які займаються Європейським Союзом та інтеграційними процесами на континенті. Протягом тижня відбулися вебінари: «ЄС та боротьба з коронавірусом» та «Зовнішня політика ЄС і Східне партнерство».

5. Онлайн-зустріч з представниками VKURSI щодо рішень для управління громадою та землями на основі аналізу даних із більше ніж 70 офіційних реєстрів, що дозволяє дізнатися різноманітні дані про місто та підприємства. Така достовірна інформація може використовуватися для здійснення моніторингу реалізації Концепції інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030».

Городянам

10.08.2022, 17:00