Календар оновлень:

Події міста:10.08.2022, 17:00
Полтавцям до відома:Сьогодні, 14:49
Документи:08.07.2022, 09:43
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 10.08.2022, 17:00
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

05.02.2020 Засідання Комітету з реалізації Концепції інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030»

05.02.2020, 16:26

5 лютого 2020 року в Полтавській міській раді пройшло засідання Комітету з реалізації Концепції інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030». Головною метою було обговорення послідовності дій та взаємодію підрозділів виконавчого комітету Полтавської міської ради.

- Міхаель Енгель, директор проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», який реалізується за підтримки Німецького товариста міжнародного спіробітництва GIZ, презентував основні напрями реалізації ІІ фази проєкту в Україні та Полтаві на наступні чотири роки. На цьому етапі кількість українських міст-учасників проєкту збільшилася, а фінансування для кожного міста зменшилося. Пан Енгель висловив подяку керівництву міста за виконану роботу по реалізації Концепції «Полтава 2030» та наголосив на необхідності застосування проєктного підходу при подальшому впровадженні проєктів розвитку міста.

- Юрій Левченко, директор КО «Інститут розвитку міста», зазначив, що ведеться активна робота з реалізації проєктів Концепції «Полтава 2030» і на сьогодні близько 25 з 62 з них вже знаходяться на різних етапах реалізації, що є досить високим показником.

- Керівниця проєктного офісу «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» в м.Полтава Ірина Брижань представила модель реалізації Концепції «Полтава 2030». Вона підкреслила, що в імплементації Концепції важливим є застосування проєктного підходу, адже одне управління чи Інститут розвитку міста самостійно не можуть реалізовувати проєкти.

Пані Ірина запропонувала підхід до реалізації Концепції «Полтава 2030», який застосовувався й при розробці концепції – а саме створення 5 тематичних робочих груп, які відповідатимуть за доопрацювання проєктних ідей та подальше просування їх до реалізації, підготовку конкретного плану дій, а також проводитимуть аналіз діючих цільових програм на відповідність ідеям та принципам Концепції.

- Роман Черкун, головний фахівець КО «Інститут розвитку міста» ПМР, презентував процес імплементації статистичного моніторингу.

- До складу комітету входять начальники управлінь Полтавської міської ради, директор Департаменту економіки і інвестицій Віта Клименко, секретар міської ради Олександр Шамота, перший заступник міського голови Ігор Федій, заступники міського голови Сергій Рекотов, Тетяна Юрченко, Світлана Нестуля, Іван Сватенко, директор комунальної організації «Інститут розвитку міста» Юрій Левченко та фахівці – Вадім Вадімов, Роман Черкун.

- Члени комітету відповідають за стимулювання та моніторинг процесу реалізації Концепції «Полтава 2030», висвітлення результатів та мобілізація ресурсів на реалізацію.

- На засіданні було вирішено, що протягом двох тижнів доопрацюють пропозицію проєкту рішення про створення робочих груп та їх повноваження, затвердження переліку індикаторів та відповідальних виконавців та внесуть остаточні правки, для його подання на затвердження на сесію міської ради.


Городянам

10.08.2022, 17:00