Календар оновлень:

Події міста:10.08.2022, 17:00
Полтавцям до відома:Сьогодні, 14:49
Документи:08.07.2022, 09:43
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 10.08.2022, 17:00
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

22.07.2019 Відбувся семінар «Участь громадян у формуванні муніципального бюджету»

22.07.2019, 11:03

16-17 липня директор Інституту розвитку міста Юрій Левченко взяв участь у другому семінарі «Участь громадян у плануванні муніципального бюджету», організованому Регіональним фондом Східного Партнерства з питань реформи державного управління (GIZ), що пройшов у м. Батумі, Грузія.

У семінарі брали участь представники органів місцевого самоврядування та представники GIZ України, Грузії та Вірменії, а також GIZ Німеччини.

Тренінг мав на меті сприяти регіональному обміну і взаємному навчанню учасників, обговоренню підходів та кращих практик для ефективного залучення громадян до процесу формування бюджету, розглянути специфічні для кожної з країн проблеми і можливості, підвести підсумки поточної діяльності у цьому напрямі, розробити план посібника щодо участі громадян, а також спільно визначити перелік дій та інструментів, пов'язаних з проектом до червня 2020 року.

Протягом першого дня учасники обговорили можливості залучення громадян (включаючи молоде покоління) до участі у формуванні муніципального бюджету, проаналізували потенціальні проблеми, переваги та недоліки, презентували історії успіху участі громадян у кожній з країн, розглянули різні процеси і приклади інструментів для комунікації та мобілізації громадян для участі у формуванні муніципального бюджету у Німеччині.

Другого дня учасники з кожної країни сформували робочі групи для обговорення і розробки плану посібника для участі громадян у формуванні муніципального бюджету, включаючи ключові питання, з якими стикаються службовці в органах місцевого самоврядування на етапах планування, затвердження, реалізації та моніторингу бюджету. Працювали також над розробкою профіля фахівця, який міг би займатися розробкою такого посібника, проаналізували вимоги до нього та необхідні компетенції, кваліфікації, освіту.

Директор Інституту розвитку міста, Юрій Левченко на пленарному засіданні представив концепцію інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030» та проекти, що були реалізовані за підтримки Регіонального фонду Східного Партнерства з питань реформи державного управління (GIZ) в Україні в рамках концепції, а також План сталої міської мобільності міста Полтава, систему електронних публічних закупівель «ProZorro» та проект Бюджету участі.

Городянам

10.08.2022, 17:00