Календар оновлень:

Події міста:10.08.2022, 17:00
Полтавцям до відома:Сьогодні, 14:49
Документи:08.07.2022, 09:43
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 10.08.2022, 17:00
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Проведена робота КО «Інститут розвитку міста» 20-25 квітня

27.04.2020, 16:41

Минулого тижня фахівці КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради проводили роботу у таких напрямках:

- Заповнення анкети на «Проєкт розвитку міського громадського транспорту України II» (ПРМГТУ II) до Міністерства інфраструктури. Проєкт фінансується Європейським інвестиційним банком.

- Продовжується робота з NEFCO (Північна екологічна фінансова корпорація) щодо проєктів з термомодернізації комунальних закладів та модернізації системи вуличного освітлення міста. Наразі розроблений пакет проєктів знаходиться на рецензуванні у центральному офісі НЕФКО, після чого буде направлений до проєктної організації, яка буде займатися написанням проєктно-кошторисної документації. Очікується, що робота з цього питання буде проведена до червня.

- Триває робота з моніторингу реалізації концепції інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030» - ведемо збір та аналіз індикаторів.

- Участь у конференції в рамках проєкту «Мікроклімат Полтава» з «Фондом Фрідріха Науманна за свободу» та ГО «Структура», де відбулася презентація та обговорення оновленого дизайну проєкту.

- Робота з розвитку велосипедної інфраструктури у м.Полтава. На черговому засіданні робочої групи з розвитку велоінфраструктури, яке пройшло в режимі відео-конференції, визначали пріоритетність вулиць по облаштуванню велоінфраструктури. Члени робочої групи провели аналіз таких маршрутів: Поле Полтавської битви - Центр; Алмазний - Центр; Сади - Центр. Розглянули потенційну і наявну інфраструктуру, підрахували протяжність в км., проаналізували існуючий стан дороги (проїзної частини) та тротуару. Також продовжується робота над міською програмою з розвитку велоінфраструктури.

- Продовжуємо пошук грантових можливостей для розвитку міста. Наразі подали заявку на конкурс від Європейської комісії «Партнерство для стійких міст».

- Взяли участь у першому дистанційному засіданні Координаційної ради з інтегрованого розвитку міст в Україні. Міхаель Енгель, керівник проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» презентував поточний стан діяльності проєкту в контексті розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19. Учасники обговорювали запропоновані заходи з адаптації до ситуації та потреб міст у рамках проєктної діяльності.

Запропоновані заходи від Полтави – обмін досвідом, спілкування з іншими містами-учасниками, онлайн тренінг з проєктного менеджменту, залучення експертної та консультаційної підтримки з організації підбору варіантів демо-проєктів для подальшого голосування в рамках демонстраційних та інфраструктурних проєктів.

- Вебінар з експерткою проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» у сфері транспорту та мобільності Оленою Чернишовою на тему викликів для міст під час пандемії, а саме про «Заходи в сфері транспорту: приклади інших міст і країн».

Фахівці Інституту розвитку міста ознайомилися з заходами та мірами в сфері транспорту, що прийняті в інших містах та країнах з метою запобігання поширення хвороби і надання необхідних послуг населенню в умовах карантину, та обговорювали спільні виклики та шляхи їх вирішення. Проаналізували приклади ефективних та неефективних заходів у містах-учасниках проєкту в Україні. Мета – визначення ключових викликів для міст і напрацювання спільних механізмів їх подолання.

- Проводиться збір фідбеку та пропозицій для нової Міської цільової програми "Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) на 2021-2025, усіх охочих просимо пройти опитування за посиланням: https://forms.gle/JN3fq7KPJfn3txob7\.

- Крім цього, запрошуємо полтавців долучитися до формування міського середовища, промоції велотранспорту та розвитку велоінфраструктури міста! Комунальна організація «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради у співпраці з робочою групою з розвитку велоінфраструктури м. Полтава оголошує конкурс на розробку типового рішення облаштування велопарковок у місті.

Для участі в конкурсі необхідно надіслати до 29 травня 2020 року розроблений дизайн велосипедних парковок на електронну пошту: irm2030poltava@gmail.com (з приміткою Дизайн велопарковки).

Городянам

10.08.2022, 17:00