Календар оновлень:

Події міста:10.08.2022, 17:00
Полтавцям до відома:Сьогодні, 14:49
Документи:08.07.2022, 09:43
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 10.08.2022, 17:00
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

18.04.2019 У Полтаві обговорили подальшу долю Прирічкового парку

18.04.2019, 13:42

17 квітня відбувся круглий стіл «Кому потрібен Прирічковий парк?» участь у якому взяли представники міської влади та громадських організацій, що опікуються питанням збереження парку на Леваді.

Активісти зауважують, що нині існує необхідність розпочати роботи щодо його відновлення. Так, вони запропонували план дій щодо впорядкування зеленої території: визначити межі прирічкового парку, виготовити технічну документацію для розчистки русла р. Ворскли, безпосередньо розчистка, розробка детального плану територій та безпосередньо реалізація проекту.

Заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко зауважив, що питання розвитку Прирічкового парку – дуже серйозне і потребує значних ресурсів:

– Робота щодо Прирічкового парку має бути проведена колосальна. Впорядковувати цю територію необхідно, щоб мешканці міста почувалися там безпечно та комфортно. На жаль, зараз ми не можемо спрямувати значне фінансування тільки на цей об'єкт, адже у місті є чимало проблем, які потребують вирішення вже сьогодні. Разом з громадськістю ми повинні зосередити зусилля на створенні концепції розвитку парку, щоб ті ресурси та дії, які ми будемо вчиняти, незалежно від їх розтягнутості у часі, приносили якісний результат.

Під час наради директор КП «Декоративні культури» Сергій Луценко зауважив, що підприємство готове проводити там роботи. Перш за все, необхідно визначити межі прирічкового парку.

Депутат міської ради Андрій Матковський зауважив, що перш ніж проводити роботи по проектуванню та реконструкції, необхідно вивчити думку людей, що відвідують цю зелену зону:

– У нашому місті є багато парків та скверів з фонтанами та доріжками, де люди можуть відпочити. Прирічковий парк має дещо іншу функціональну складову. Тут люди відпочивають, як в природному куточку, тому постає питання щодо доцільності облаштування цієї зони, як саме паркової. Можливо, потрібний інший підхід до облаштування цієї території.

Аби визначити, як саме організувати територію Прирічкового парку, необхідно створити проект, – зауважують активісти. Депутат міської ради, фахівець КО «Інститут розвитку міста» Олександр Глазов розповів, що розглядалася можливість організації конкурсу на розробку концепції розвитку Прирічкового парку:

– «Інститут розвитку міста» розробив технічне завдання щодо проведення конкурсу на розробку концепції розвитку Прирічкового парку. Ми готові презентувати його широкій громадськості, вислухати всі побажання та пропозиції. Головне – уже зараз визначити, яким саме має бути Прирічковий парк.

Окрім того, Олександр Глазов зауважив, що ведеться постійна робота по залученню грантових коштів на розвиток даної території.

У підсумку круглого столу, представники міської влади та активісти вирішили: організувати презентацію технічного завдання щодо проведенню конкурсу на розробку концепції розвитку Прирічкового парку; провести обстеження стану дерев в Прирічковому парку, залучити бізнесові структури з метою прискорення розчистки парку; обмежити в'їзд до паркової зони для автотранспорту; встановити сміттєві контейнери вздовж лінії парку, тощо.

Городянам

10.08.2022, 17:00