Календар оновлень:

Події міста:10.08.2022, 17:00
Полтавцям до відома:Сьогодні, 14:49
Документи:08.07.2022, 09:43
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 10.08.2022, 17:00
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

04.12.2019 Вдосконалення місцевих стратегій залучення інвестицій у Полтаві: семінар ОЕСР

04.12.2019, 15:29

У Полтаві за ініціативи КО «Інститут розвитку міста» та Полтавської міської ради пройшов семінар від Організації Економічного співробітництва та Розвитку (ОЕСР) на тему «Вдосконалення місцевих стратегій залучення інвестицій у Полтаві».

Захід проводиться в рамках проєкту ОЕСР «Підтримка децентралізації в Україні 2019», а також з урахуванням приєднання України до Рекомендацій Ради ОЕСР щодо ефективного державного інвестування на всіх рівнях державного управління.

Серед учасників семінару були представники Полтавської міської ради, Полтавської обласної адміністрації, навчальних закладів, громадських організацій та бізнесу Полтави, а також представники новообраних органів управління об'єднаних територіальних громад (ОТГ) та Міністерства розвитку громад та територій України. Також були запрошені представники Асоціації об'єднаних територіальних громад і Асоціації міст України.

Учасників привітали пані Габріела Міранда – відповідальний менеджер за Україну в ОЕСР, Секретаріат глобальних відносин, пан Олег Топіха – начальник відділу у Департаменті впровадження пріоритетних питань регіонального розвитку, Міністерство розвитку громад та територій України, а також пані Тетяна Юрченко – заступник міського голови Полтавської міської ради з економічних і соціальних питань.

Основна мета семінару - формування місцевого потенціалу для ефективної координації та впровадження місцевих інвестицій з урахуванням Рекомендацій Ради ОЕСР та дванадцяти принципів з відповідним інструментарієм самооцінки. Державні інвестиції на місцевому рівні є потужним інструментом для створення можливостей для сприяння економічному зростанню і підвищенню добробуту мешканців. Для максимізації потенціалу міста та для успішного залучення державних інвестицій, політики повинні працювати з зацікавленими сторонами на всіх рівнях державного управління, приватного сектору і громадянського суспільства на всіх етапах інвестиційного циклу.

Семінар відбувався у форматі воркшопу - учасники розглядали Полтаву як конкретний приклад і аналізували ефективні механізми, які використовуються міською адміністрацією для досягнення місцевих пріоритетів розвитку, слабкі і сильні сторони та можливості, пов'язані з управлінням державними інвестиціями в Полтаві, а також механізми покращення інвестиційної привабливості міста та підвищення цільових показників у пріоритетних галузях.

Під час інтерактивної сесії учасників поділили на три окремі групи, кожна з яких проводила аналіз ефективності державних інвестицій Полтави за інструментарієм самооцінки ОЕСР. Модерували обговорення Представники ОЕСР - пані Габріела Міранда та пані Марія-Варінія Міхалун - керівниця проєктів, Відділ політики регіонального розвитку ОЕСР.

Заключна частина семінару - це круглий стіл для обміну досвідом щодо впровадження належних практик координованого планування та здійснення інвестицій на національному та субнаціональному рівнях для задоволення потреб суспільства і бізнесу.

Захід відбувся за фінансової підтримки урядів Латвійської Республіки та Словацької Республіки

Городянам

10.08.2022, 17:00