Календар оновлень:

Події міста:10.08.2022, 17:00
Полтавцям до відома:Сьогодні, 14:49
Документи:08.07.2022, 09:43
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 10.08.2022, 17:00
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

18.04.2019 "Майстерня міста-2019": обговорили особливості проведення урбаністично-культурного фестивалю

18.04.2019, 13:37

Головні тематичні напрямки фестивалю, його особливості,, організаційні моменти заходу та місце його проведення: про ці та інші питання 17 квітня говорили під час прес-конференції організатори урбаністично-культурного фестивалю «Майстерня міста – 2019».

В інформаційному центрі Комунальної організації «Інститут розвитку міста» відбулась прес-конференція щодо проведення у Полтаві щорічного фестивалю «Майстерня міста». На захід були запрошені також голови ОСН та ОСББ міста, а також музейні співробітники.

«Майстерня міста» – це дієва платформа для співпраці та спілкування громадян міста, ініціативних груп, громадських організацій та міської влади в питаннях просторового розвитку міста, його інфраструктури та комфорту для кожного мешканця. Директор «Інституту розвитку міста» Юрій Левченко розповів, що даний фестиваль буде проходити у нашому місті вже вчетверте:

– Цьогоріч урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста» заплановано провести у Полтаві з 30 травня по 2 червня. Головна тема – «Розвиток міської інфраструктури». Всі проекти фестивалю будуть пов'язані з цією темою, – зауважив Юрій Левченко. – «Майстерня міста» – це неформальне планування тих заходів, які ми зможемо в майбутньому перевести у формальне планування, довести це до депутатського корпусу Полтавської міської ради і потім зробити певні програми та вирішити фінансування: або ж це буде грантове фінансування, або – з міського бюджету.

Організатори заходу зауважують: всі проекти в рамках фестивалю мають бути обов'язково пов'язані із реалізацією запланованих проектів Концепції інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030».

Керівник полтавського проектного офісу «Інтегрований розвиток міст в Україні» Ірина Брижань розповіла, що кожного року кількість відвідувачів збільшується, а це свідчить про те, що актуальність даного фестивалю зростає:

– На сьогоднішній день урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста» проходить у чотирьох містах України з розривом у пару місяців. Саме цей фестиваль – це майданчик, де може зустрічатися влада, громада, бізнес, громадські організації, активні мешканці міста, які мають змогу просувати свої ідеї. Ми запрошуємо до співпраці усіх, хто має актуальні, сучасні проекти та ідеї. Дедлайн подачі заявок – до 22 квітня.

Серед іншого, під час прес-конференції відбулось голосування за місце проведення фестивалю «Майстерня міста-2019». Більшість учасників віддали перевагу розміщення локацій заходу на Театральній площі

Довідково:

Призначення урбаністично-культурного «Майстерня міста-2019»: проведення відкритих профільних дискусій та круглих столів на теми актуальні для просторового розвитку інфраструктури міста; широке обговорення та ініціація старту проектів, передбачених Концепцією інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030»;, мобільність: поширення ідей мультимодальності, популяризація енергоефективності транспорту у місті та вело руху, ідеї для посилення доступності та безбар'єрності громадського транспорту; презентація та обговорення новаторських ідей щодо покращення громадського простору, демонстрації цікавих рішень та пропозицій урбаністів, дизайнерів, архітекторів; освітні заходи для дітей з перелічених тем.

Городянам

10.08.2022, 17:00