Календар оновлень:

Події міста:10.08.2022, 17:00
Полтавцям до відома:Сьогодні, 14:49
Документи:08.07.2022, 09:43
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 10.08.2022, 17:00
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Робота КО "Інститут розвитку міста" 04-05 травня 2020

13.05.2020, 16:34

  • Продовжується робота над проєктом «Стимулювання експортної спроможності підприємств міста Полтава», підтриманого проєктом міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС), який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Відбулася нас онлайн зустріч із тренеркою Галиною Перепелицею, де учасники обговорювали домашні завдання, які виконували після вебінару, міжнародні тендери та інші питання.
  • Долучилися до серії вебінарів про виклики, які стоять перед містами в сферах транспорту і мобільності, економіки, фінансового планування, охорони здоров'я. Метою вебінарів є визначення ключових викликів для міст і напрацювання спільних механізмів їх подолання. Україна, як решта країн світу, потерпає від епідемії коронавірусної інфекції COVID-19. Під час обмежувальних заходів міські адміністрації зіткнулися з загрозами в різних сферах функціонуваня міст. 7 травня взяли участь у вебінарі №4, присвяченому міським трансформаціям й тактичному урбанізму до, під час та після пандемії. Учасниками були міжнародні і місцеві експерти, представники виконавчих органів міських рад Вінниці, Житомира, Полтави, Чернівців, Харкова, Львова, Києва, Мелітополя.
  • Оновлено склад робочої групи з розробки плану дій та підготовки технічного завдання на проведення конкурсу з розвитку територій «Прирічкового парку». Зустріч в режимі онлайн плануємо провести до кінця тижня.
  • Проходили навчання на Національній онлайн-платформі з цифрової грамотності, а також запропонували програми підвищення кваліфікації для структурних підрозділів Полтавської міської ради з публічного управління та адміністрування та навчання з цифрової грамотності.
  • Ведеться активна робота з пошуку грантових можливостей з різних напрямів розвитку міста.
  • Працюємо над створенням відео-тренінгу з написання проєктів Бюджету участі, який буде доступний для перегляду вже цього тижня.
  • Також нагадуємо, що триває прийом заявок на розробку дизайну велопарковки у місті Полтава, тож запрошуємо полтавців долучитися до формування міського середовища, промоції велотранспорту та розвитку велоінфраструктури міста.

Городянам

10.08.2022, 17:00