Календар оновлень:

Події міста:10.08.2022, 17:00
Полтавцям до відома:Сьогодні, 14:49
Документи:08.07.2022, 09:43
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 10.08.2022, 17:00
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Для службових потреб працівників міської ради закупили 12 велосипедів

28.10.2020, 15:51

Неможливо розвивати велосипедну інфраструктуру міста, коли ті, хто її створюють, не користуються велосипедами. Представникам міської влади вдалося розвіяти сумніви про це твердження та впевнитися в тому, що зусилля профільної робочої групи можуть давати вагомі результати.

Сьогодні, 28 жовтня, на внутрішньому дворі будівлі виконавчого комітету Полтавської міської ради протестували нові безпечні, яскраві та якісні велосипеди, які придбали для службових цілей працівників міськвиконкому. Випробовували на зручність велосипеди – секретар міської ради Олександр Шамота, перший заступник міського голови Ігор Федій, заступник міського голови Сергій Рекотов, представники КО «Інститут розвитку міста» та ЗМІ.

Ще навесні цього року робоча група з розвитку велосипедної інфраструктури Полтави, яку очолює секретар міської ради Олександр Шамота, прийняла рішення закупити для службових потреб працівників виконавчого комітету ПМР велосипеди.

Тож було зібрано необхідну інформацію від структурних підрозділів виконкому щодо необхідної кількості велосипедів. Заявки було подано на 78 велосипедів. Та все ж, за словами радника міського голови з питань розвитку велоінфраструктури Романа Широкого, вирішили створити пілотний проєкт, закупивши спочатку 12 одиниць техніки.

- Ми хочемо подивитися, як інтенсивно буде використовуватися велосипедний транспорт, чи будуть вони користуватися попитом під час переїздів у службових справах. Якщо це стане популярним рішенням, наступного року ми плануємо закупівлю більшої частини велосипедів, - зауважив Роман Широких.

Велосипеди придбали завдяки співпраці з німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» у рамках проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ».

- Ми закупили 12 нових велосипедів для того, щоб працівники міської ради та структурних підрозділів мали можливість пересуватися містом у справах. Були закуплені і шоломи, жилети, замки, щоб залишати велосипеди на парковках. У внутрішньому дворі міськвиконкому обладнали велопарковку. Вартість 1 велосипеда близько 6 тисяч гривень. Він зручний для поїздок у місті, має низьку раму, дзвіночок, корзина для речей. Щодо інфраструктури, то цьогоріч ми запустили декілька пілотних проєктів. Нині закінчені роботи по вулиці Яківчанській, там нанесена розмітка, встановлені дорожні знаки. Триває процес облаштування велодоріжки по вулиці Соборності на відрізку від 46 будинку до Корпусного парку. На одній із останніх сесій ми прийняли рішення і затвердили програму розвитку велоінфраструктури, в якій передбачено за 4 роки побудувати 76 км велодоріжок. Окрім того, разом з КО «Інститутом розвитку міста», ми подали проєкт до Ради Європи на майже 800 тис. євро по облаштуванню велодоріжки по вулиці Європейській, - розповів секретар міської ради Олександр Шамота.

Користуватимуться велосипедами, зокрема, працівники Інспекції по контролю за благоустроєм, управління архітектури, прес-служби, КП «Рятувально-водолазна служба».

Городянам

10.08.2022, 17:00