Календар оновлень:

Події міста:10.08.2022, 17:00
Полтавцям до відома:Сьогодні, 14:49
Документи:08.07.2022, 09:43
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 10.08.2022, 17:00
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Про роботу КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради у період карантину

01.04.2020, 16:54


У період карантину КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради працює в звичайному режимі, однак для запобігання поширенню коронавірусної інфекції було перенесено проведення усіх масових заходів – тренінгів, семінарів, форуму тощо, а частина команди перейшла на дистанційну форму роботи.

Наразі ведеться робота над підготовкою до проведення ІІ Форуму Інтегрованого розвитку міст, культурно-урбаністичного фестивалю «Майстерня міста 2020».

Крім цього, продовжується пошук грантових можливостей для розвитку міста – наприклад, наразі шукаємо місто-партнер з ЄС для подачі заявки на конкурс від Європейської Комісії «Партнерство для стійких міст», а також готуємо концепцію заявки. Було подано 5 проєктів на конкурс Державного фонду регіонального розвитку.

Розпочали роботу зі збору даних для моніторингу реалізації проєктів Концепції інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030». Займаємося вивченням проєкту маркетингової стратегії міста, напрацьовуємо зміни до проєкту стратегії та можливі заходи з її реалізації. Ведеться робота над проєктом «Зупинка».

Спільно з Управлінням архітектури Полтавської міської ради розпочали роботу над внесенням змін до генерального плану міста – імплементацією проєкту з просторового розвитку Концепції інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030».

Спільно з Департаментом охорони здоров'я та соціального розвитку ПМР працювали над заповненням грантової заявки на програму SABIT (Спеціальну Американську Програму Ділових Стажувань) - для спеціалістів з галузі охорони здоров'я.

Розроблено проєктну заявку щодо співпраці з громадою Новоселівської ОТГ для Асоціації міст України.

Ведеться робота з підготовки проєкту з термомодернізації комунальних закладів та модернізації системи вуличного освітлення міста для NEFCO (Північної екологічної фінансової корпорації).

Продовжуємо працювати в рамках проєкту «Стимулювання експортної спроможності підприємств міста Полтава», підтриманого проєктом міжнародної технічної допомоги«Партнерство для розвитку міс» (ПРОМІС), який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Черговий семінар, який мав відбутися 23 березня, перенесено у зв'язку з карантином, але робота з підприємствами міста продовжується, наразі займаємося також пошуком бізнес-місій та експортних виставок за кордоном.

Подали заявку на Малий грант від Посольства Норвегії в Україні в галузі «Сприяння проектам з енергоефективності зі значним екологічним компонентом на рівні громади».

Також, на початку березня в КО «Інститут розвитку міста» ПМР проходив тренінг з розроблення стратегії промо-кампанії проекту «Мікроклімат Полтава», організований спільно з «Фондом Фрідріха Науманна за свободу» та ГО «Структура». Працювали над розробкою промо-кампанії для проєкту «Мікроклімат Полтава». У ході воркшопу «Діалог з містом: говорити по-людськи» учасники визначали цілі та цінності проєкту, розробляли ключові меседжі та працювали над нетиповими прикладами комунікації: як будувати діалог з різними цільовими групами. Крім цього працювали над пошуком візуального образу проєкту «Мікроклімат Полтава».

Відбувся й тренінг з проєктного менеджменту для органів місцевого самоврядування, організований за підтримки проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» GIZ. Протягом 2-х днів представники підрозділів Полтавської міської ради розглядали основи проєктного менеджменту з тренеркою Діною Волинець – спеціалісткою із стратегічного розвитку, фасилітаторкою.

Городянам

10.08.2022, 17:00