Календар оновлень:

Події міста:10.08.2022, 17:00
Полтавцям до відома:Сьогодні, 14:49
Документи:08.07.2022, 09:43
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 10.08.2022, 17:00
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

04.03.2020 Із засідання робочої групи з розвитку велоінфраструктури

05.03.2020, 16:58

Учора, 4 березня, під головуванням секретаря Полтавської міської ради Олександра Шамоти в інформаційному центрі КО «Інститут розвитку міста» відбулося чергове засідання робочої групи з розвитку велосипедної інфраструктури у Полтаві.

Члени робочої групи обговорили та вирішили ряд питань. Зокрема, говорили про стан реалізації пілотного проєкту в рамках розвитку велоінфраструкури по вул. Яківчанській, Героїв АТО – Г.Сталінграда – 23 вересня, про закупівлю службових велосипедів для потреб структурних підрозділів виконавчого комітету Полтавської міської ради та про написання міської цільової програми з розвитку велоінфраструктури в м. Полтава.

Реалізація пілотного проєкту в рамках розвитку велоінфраструкури на зазначених вулицях незабаром буде втілена у життя. За словами фахівців житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради, депутати на сесії виділили кошти для проведення проекту оргазації дорожнього руху. Так, проєктування ОДР почнуть з Яківчанської, та паралельно проводитимуть роботи й на інших проєктних вулицях: Героїв АТО та Г.Сталінграда. Проєкт ОДР на вулиці 23 Вересня вирішили розробити в останню чергу. Усі роботи планують завершити до кінця травня.

Що стосується питання придбання службових велосипедів для потреб структурних підрозділів виконавчого комітету Полтавської міської ради, то члени робочої групи вирішили розглянути пропозиції від інших представників веломагазинів та провести ретельніший моніторинг цін та якості. Нагадаємо, що мова йшла спочатку про закупівлю 10 велосипедів для потреб міськвиконкому та Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста. Але, наразі, вирішили придбати меншу кількість велосипедів.

— Щодо закупівлі службових велосипедів, то вирішили закупити декілька штук, подивитись на інтенсивність їх використання. Зараз чекаємо комерційні пропозиції від постачальників. Нас повинна влаштувати і ціна, і відповідна висока якість, вартість обслуговування велосипедів. На наступній робочій групі визначаємо найкращу пропозицію та рухаємось далі, — зауважив Олександр Шамота.

На засідання робочої групи також обговорили написання міської цільової програми з розвитку велоінфраструктури в м. Полтава. До участі в обговоренні цього питання запросили фахівця, консультанта GIZ Олену Чернишову.

Зокрема, визначили основну ціль програми – створення умов для пересування велосипедом для мешканців міста. Обговорили та зазначили й можливі завдання міської програми: розвиток дорожньої інфраструктури/вулиць, сукупна інфраструктура: паркінги, СТО, підставки для ніг на перехрестях, тощо. Особливе місце займають завдання, що стосуються промоції, навчання основ користування велосипедним транспортом, а також організаційної структури.

Городянам

10.08.2022, 17:00