Календар оновлень:

Події міста:10.08.2022, 17:00
Полтавцям до відома:Сьогодні, 14:49
Документи:08.07.2022, 09:43
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 10.08.2022, 17:00
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

18.02.2020 Воркшоп «Транспортна доступність для маломобільних груп населення з позиції осіб з інвалідністю»

18.02.2020, 08:12

Захід, організований КО «Інститут розвитку міста» спільно з Проєктом «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» та регіональним представником Всеукраїнського громадського об'єднання Національної Асамблеї людей з інвалідністю Іриною Твердохліб, проводився в Полтавському інституті економіки і права Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна». Цей навчальний заклад спеціалізується на навчанні осіб з інвалідністю, а безбар'єрність – один із принципів діяльності університету.

Серед учасників воркшопу – представники інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста, житлово-комунального господарства, транспортного відділу, представники громадських організацій, проєктанти та всі, хто зареєструвався до участі. Присутні також представники міської влади – заступники міського голови Олексій Чепурко, Тетяна Юрченко та директор Департаменту економіки та інвестицій Віта Клименко.

Спікери воркшопу – Ярослав Грибальський, національний координатор «Безбар'єрна Україна» Національної Асамблеї людей з інвалідністю України, а також Ірина Твердохліб, регіональний представник Всеукраїнського громадського об'єднання Національної Асамблеї людей з інвалідністю.

Серед тем, що розглядали учасники воркшопу – Транспортна доступність для маломобільних груп населення в світлі Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю. Ярослав Грибальський презентував наявність умов, за яких маломобільні групи населення мають доступ до транспортних послуг на рівні з іншими, а також врахування доступу для осіб з інвалідністю у рухомому складі громадського транспорту.

Крім цього, обговорювали і вимоги до проєктування і будівництва зупинок нерейкового громадського транспорту та вимоги до його персоналу, розглянули необхідність врахування маломобільних груп населення при плануванні сталої мобільності.

Городянам

10.08.2022, 17:00