Календар оновлень:

Події міста:12.08.2022, 17:00
Полтавцям до відома:12.08.2022, 13:08
Документи:08.07.2022, 09:43
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 12.08.2022, 17:00
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

22.04.2019 Влада міста продовжує розглядати пропозиції щодо придбання найоптимальніших автобусів для Полтави

22.04.2019, 13:31

Комфортабельні, зручні, екологічні та економічно-вигідні: за такими критеріями міська влада спільно з Комунальною організацією «Інститут розвитку міста» продовжує шукає варіанти автобусів, які б відповідали усім нормам. Сьогодні, 19 квітня, під час робочої зустрічі свої варіанти автобусів презентували представники китайської компанії Yutong.

19 квітня відбулась робоча зустріч заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олексія Чепурко, депутата міської ради Андрія Матковського, директора КО «Інститут розвитку міста» Юрія Левченка з представниками китайської компанії Zhengzhou Yutong Bus Co., Ltd. ("Yutong Bus") Володимиром Мяо та Тімом Сун.

Останні розповіли про напрацювання своєї компанії, варіанти автобусів, їхні характеристики та озвучили можливі шляхи співпраці з Полтавою. Вони зазначили, що компанія виробляє автобуси, які використовують різні види палива. Окрім того, налагоджене виробництво екологічних видів транспорту –електроавтобусів.

– Ціна наших автобусів не найнижча, але, що притягує клієнтів до нашої марки – це наш сервіс, наша якість, – наголосив Володимир Мяо.

Депутат міської ради Андрій Матковський переконаний, подібні зустрічі потрібні, аби правильно визначитись із запропонованими варіантами різних постачальників:

– Нині у міському бюджеті передбачені кошти на закупівлю майже 20 автобусів для Полтави. Ми зараз знаходимось у процесі пошуку, пошуку кращих варіантів, кращих автобусів для наших містян, – зауважив депутат. – Перед тим як визначитися з постачальником, міська влада планує отримати всі можливі комерційні пропозиції й розглянути їх на робочій комісії. Також, сьогодні прозвучала пропозиція щодо утворення спільного підприємства з великим виробником автобусів. Це дозволить залучити інвестиції, щоб у Полтаві було 200 сучасних автобусів, які б вирішили проблеми міста з транспортними перевезеннями.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олексій Чепурко повідомив, що пропозицій з приводу громадського транспорту до міської влади надійшло чимало:

– Ще під час першої моєї зустрічі з китайськими інвесторами я відкрито їм говорив: ми обираємо найоптимальніший варіант на конкурентній основі. Що потрібно Полтаві? Прийнятна ціна, комфорт пасажирів, якісні технічні характеристики транспорту та сервісне обслуговування. Тому зараз ми детально вивчимо надані нам пропозиції, перевіримо їх на відповідність цьому комплексному підходу. А потім вже зробимо вибір, виходячи винятково з того, що потрібно місту.

Городянам

12.08.2022, 17:00