Календар оновлень:

Події міста:10.08.2022, 17:00
Полтавцям до відома:Сьогодні, 14:49
Документи:08.07.2022, 09:43
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 10.08.2022, 17:00
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

21.01.2020 Із засідання робочої групи з розвитку велоінфраструктури м. Полтава

21.01.2020, 16:31

Чергове засідання робочої групи з розвитку велоінфраструктури Полтави відбулося сьогодні, 21 січня, в інформаційному центрі Комунальної організації «Інститут розвитку міста», яке провів секретар міської ради Олександр Шамота. Також на засіданні були присутні заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Сергій Рекотов, представники управління містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, культури, фахівці Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста.

Члени робочої групи після спільного обговорення визначили проектанта щодо розробки організації дорожнього руху на таких пілотних вулицях, як вул. Яківчанська, вул. Героїв АТО – вул. Героїв Сталінграду – вул. 23 Вересня. Так, присутні проголосували за приватне підприємство «Полтава-проект». Тож саме це підприємство розробить проектну схему ОДР на вищезазначених вулицях.

Секретар міської ради Олександр Шамота зазначив з цього приводу:

— Фахівці підрядної організації, які будуть виконувати ці роботи щодо проектування, геодезії та іншого, повинні чітко розуміти, що вони не просто фінансово зацікавлені, а мотивовані зробити це якісно і так, щоб проєкт дійсно запустився. Тому що це буде лакмусовим папірцем для того, аби в майбутньому ми мали поштовх для розвитку інфраструктури.

Окрім цього, на засіданні робочої групи обговорили питання запровадження байкшерингу в Полтаві, а також встановлення велопарковок на території комунальних організацій м. Полтава, придбання велосипедів для потреб виконавчого комітету Полтавської міської ради та її структурних підрозділів.

— На даний час є потреба у придбанні 40 велосипедів. Але, наразі, не всі структурні підрозділи виконавчого комітету міської ради надали відповідь щодо необхідності велосипедів для їх працівників. Тому ця цифра може збільшитися, - зазначив заступник міського голови Сергій Рекотов. – Що стосується парковок та паркомісць, їх потрібно встановлювати, дотримуючись усіх будівельних норм, визначити їх потребу у розташуванні, в залежності від кількості відвідувачів. Нагадаю, що аудиторія відвідувачів виконавчого комітету ПМР пенсійного віку, пому потреба у велопарковках не дуже велика.

Говорили також і про створення цільової програми щодо розвитку велосипедної інфраструктури, над якою наразі працюють працівники КО «Інститут розвитку міста».

Наступне засідання робочої групи з розвитку велоінфраструктури планують провести на початку лютого 2020 року.Городянам

10.08.2022, 17:00