Календар оновлень:

Документи:30.05.2022, 00:00
Події міста:27.05.2022, 18:55
Полтавцям до відома:24.05.2022, 16:32
Заяви прес-служби:18.02.2022, 14:28
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 30.05.2022, 00:00
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Місто Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Полтавської міської ради звертається до полтавців та гостей міста з проханням не нехтувати правилами безпеки під час перебування на водних об’єктах в зимовий період!

11.01.2016, 08:53

Шановні полтавці та гості міста!


19 січня православні віруючі відзначають Хрещення Господнє – одне з найбільших свят православної церкви. Цього дня за звичаєм освячують воду не тільки в церкві, а ще йдуть на водойми, річки, щоб стати свідком освячення води у річці та скупатись в ополонці.

З метою недопущення виникнення нещасних випадків в місцях проведення святкових заходів, управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Полтавської міської ради звертається до полтавців та гостей міста з проханням не нехтувати правилами безпеки під час перебування на водних об'єктах в зимовий період, а також під час святкування Водохрещі:

– не виходьте без потреби на лід, не залишайте без нагляду дітей поблизу річки чи ставка; переконайтеся, що лід, на який ви виходите – достатньо міцний. Безпечним для однієї людини вважається лід товщиною більшою за 7 см, а для групи людей товщина льоду має сягати 15 см;

– рухаючись по льоду, обходьте ділянки з кущами і травою, вмерзлими гілками дерев, очеретом тощо. У разі коливань температур, які характерні для нинішньої зими, крига втратила свою міцність і на даний час лід крихкий, багато промоїн. Забороняється масовий вихід людей на лід;

– якщо у вас виникне бажання скупатися в ополонці, то купайтесь лише в спеціально призначених для цього місцях. У воду слід занурюватися поступово, а не пірнати;

– не заходьте у воду в стані алкогольного сп'яніння. Утримайтеся від купання, якщо у вас хворе серце.
Пам'ятайте, що перебування в крижаній воді у незагартованих людей може призвести до загального переохолодження організму. При його перших ознаках – ознобі, тремтінні, синюшності шкіряних покривів губ, болі у пальцях рук і ніг – людині необхідно надати допомогу.
При легкому ступені переохолодження постраждалого достатньо тепло одягти, напоїти гарячим чаєм та змусити виконувати інтенсивні фізичні вправи. У разі середнього і важкого переохолодження – рекомендується звертатися до лікувальних закладів за кваліфікованою допомогою.



Начальник управління

з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення

виконавчого комітету Полтавської міської ради

В. Леонов

Городянам

27.05.2022, 18:55