Календар оновлень:

Документи:26.11.2021, 15:31
Полтавцям до відома:26.11.2021, 14:25
Події міста:26.11.2021, 14:08
Заяви прес-служби:25.11.2021, 14:18
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 26.11.2021, 15:31
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

ПАМ’ЯТКА вимоги до санітарного очищення території прилеглих до підприємств, установ, організацій в зимовий період в місті Полтава

11.02.2020, 10:07

З настанням несприятливих погодних умов, керівники підприємств, установ й організацій на власних та закріплених територіях повинні здійснювати увесь комплекс робіт спрямованих на забезпечення та постійне підтримання чистоти і порядку відповідно до Правил благоустрою міста Полтава, затверджених рішенням одинадцятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 16.06.2017.

Зимове прибирання відповідних територій повинне розпочинатись з настанням снігопаду та забезпечувати нормальний рух пішоходів та транспорту. Від снігу та льоду, в першу чергу, очищають тротуари, дороги до під'їздів житлових будинків, місця для зупинки громадських транспортних засобів.

Керівники підприємств, установ й організацій на власних та закріплених територіях зобов’язані утримувати в належному санітарному стані покриття тротуарів, територій, прилеглих до торгових центрів, об'єктів побутового обслуговування, громадського харчування, магазинів та інших об'єктів торгівлі, авторемонтних майстерень, автомийок, підприємств, установ, організацій на відстані 20 м по периметру об'єкту чи землекористування та до проїжджої частини вулиці.

Підприємства, установи, організації, фізичні особи — суб'єкти підприємницької діяльності зобов'язані:

- мати власний необхідний для прибирання снігу і льоду ручний інвентар (лопати, мітли, льодоруби тощо);

- мати достатній запас матеріалу (пісок, сіль, тощо) для своєчасного проведення протиожеледних заходів;

- території прибирання очищати від снігу та льоду, та обробляти їх піском та іншими притиожеледними засобами;

- своєчасно очищати дахи, водостічні труби, карнизи від льоду із забезпеченням заходів безпеки (встановлення огорож на тротуарах, пішохідних зонах і негайним прибиранням скинутого снігу та льоду).

При утворенні ожеледиці власники та орендарі приміщень та тимчасових споруд повинні обладнати сходи, які ведуть до приміщення або тимчасової споруди з вулиці, а також площадки перед зовнішніми дверима протиожеледним покриттям, а також розмістити таблички з написом «Обережно, ожеледиця!» та «Обережно, слизько!».

НАГАДУЄМО:

У разі бездіяльності та невиконання вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою міста Полтава, відповідальні особи притягаються до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу відповідно до ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Витяг з Кодексу України про адміністративні правопорушення:

Стаття 152. Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів

Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн.) і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. (850 - 1700 грн.).

Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста

Городянам

26.11.2021, 14:08