Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 13:53
Полтавцям до відома:Сьогодні, 13:45
Заяви прес-служби:Сьогодні, 12:47
Документи:Сьогодні, 03:00
 
Останнє оновлення: 30.05.2023, 13:53
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Приватне підприємство фірма «Диканська» (далі - ППФ «Диканська») повідомляє про наміри установлення економічно обґрунтованих тарифів

23.08.2018, 13:22

Приватне підприємство фірма «Диканська» (далі - ППФ «Диканська») повідомляє про наміри установлення економічно обґрунтованих тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, виробленої на установках з використанням альтернативних джерел енергії, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету.

Вироблена теплова енергія використовуватиметься для опалення приміщень Державного професійно-технічного навчального закладу «Полтавський професійний ліцей транспорту» за адресою: м.Полтава, проспект Вавілова, 2.

Тарифи для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету:

- тариф на виробництво теплової енергії — 1316,13 грн/Гкал без ПДВ;

- тариф на транспортування теплової енергії — 68,25 грн/Гкал без ПДВ;

- тариф на постачання теплової енергії — 7,11 грн/Гкал без ПДВ

Тарифи для суб’єктів господарювання, що здійснюють виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету розраховані згідно з частиною 4 та 5 статті 20 Закону України «Про теплопостачання», зокрема:

- тарифи на теплову енергію встановлюються на рівні 90 відсотків середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб відповідної категорії споживачів;

- тариф на виробництво теплової енергії для потреб відповідної категорії споживачів визначається, як різниця між тарифом на теплову енергію та середньозваженими тарифами на транспортування та постачання теплової енергії, виробленої з використанням природного газу.

Середньозважений тариф на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету для Полтавської області становить 1546,10 грн/Гкал без ПДВ. Відповідно загальний тариф на теплову енергію для ППФ «Диканська» складає :

1546,10 - 10% = 1391,49 грн/Гкал без ПДВ.

Середньозважений тариф на транспортування теплової енергії, виробленої з використанням природного газу, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету становить 68,25 грн/Гкал без ПДВ, середньозважений тариф на постачання теплової енергії складає 7,11грн/Гкал без ПДВ.

Тариф на виробництво теплової енергії для ППФ «Диканська» складає:

1391,49 - 68,25-7,11 = 1316,13 грн./Гкал без ПДВ

Письмові зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 14 календарних днів з дня оприлюднення інформації за адресою: 38500, Диканський р-н, смт Диканька, вул. Лісна, буд.9 .

Директор ППФ «Диканська» Пивовар В.Л

Городянам