Календар оновлень:

Події міста:11.06.2023, 12:00
Полтавцям до відома:Сьогодні, 12:01
Заяви прес-служби:01.06.2023, 14:26
Документи:06.06.2023, 03:00
 
Останнє оновлення: 11.06.2023, 12:00
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

До відома суб’єктів господарювання усіх форм власності та мешканців міста Полтава

08.05.2018, 09:48

З метою забезпечення належного стану благоустрою міських територій і безпеки життєдіяльності мешканців та гостей міста Полтава, враховуючи сезонні особливості, інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста надає роз’яснення щодо вимог до утримання і прибирання територій підприємств, організацій, вулиць і дворів у літній період року відповідно до Правил благоустрою міста Полтава, затверджених одинадцятою сесією Полтавської міської ради сьомого скликання від 16.06.2017 року.

Підприємства, установи, організації, незалежно від їх відомчого підпорядкування, власники і орендарі будинків, голови ОСББ, фізичні особи-підприємці або відповідальні особи повинні своєчасно прибирати прилеглі території, подвір’я та ділянки, що знаходяться в їхньому володінні або іншому користуванні підтримувати у чистоті, знищувати бур’яни, видаляти карантинні рослини, здійснювати покіс трави та її своєчасне прибирання, поливати водою у жаркий період року вулиці, площі, тротуари, двори, а також забезпечити своєчасне очищення урн, контейнерів для сміття.

Косіння трави здійснювати при досягненні трав’яним покровом висоти 15 сантиметрів, скошену траву прибирати протягом доби.

Прибирання території здійснюється відповідно до затвердженої у встановленому порядку схеми об’єкту благоустрою, у разі відсутності, об’єкти господарювання повинні проводити прибирання прилеглої території на відстані 20 м навколо будівель, споруд та меж земельної ділянки наданої у власність або користування.

Власники або користувачі присадибних ділянок, гаражів, повинні проводити прибирання території на відстані 5 м від межі території забудови.

Власники та орендарі павільйонів, магазинів, кіосків, лотків, пересувних торгових точок або відповідальні особи зобов’язані прибирати територію навколо торгових споруд і наданих для них місць до початку робочого дня.

Територія житлових будинків, а також закріплена за ними прилегла територія прибирається власниками або балансоутримувачами самостійно або установою, організацією з якими укладений відповідний договір.

Благоустрій присадибної ділянки проводиться її власником або користувачем цієї ділянки.

Невиконання вимог вказаних Правил згідно з чинним законодавством України, тягне за собою адміністративну відповідальність, накладання та стягнення з порушників штрафів в розмірі від 340 грн. до 1700 грн.

Городянам