Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 13:53
Полтавцям до відома:Сьогодні, 13:45
Заяви прес-служби:Сьогодні, 12:47
Документи:Сьогодні, 03:00
 
Останнє оновлення: 30.05.2023, 13:53
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

До уваги мешканців гуртожитку по вул. Кагамлика, 33!

04.04.2018, 14:32

Фірма «УКРГАЗПРОМБУД» повідомляє про намір встановити тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у розмірі 3,16 грн/м2 (з ПДВ).

На балансі Фірми обліковується гуртожиток по вул. Кагамлика, 33. Рішенням виконавчого комітету Полтавської міської ради № 126 від 05.07.2017 року для приміщень, що перебувають у відособленому користуванні сімей, було встановлено тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у розмірі 1,85 грн/м2 (з ПДВ) .

З метою приведення тарифу до рівня економічно обґрунтованих витрат, а також для забезпечення належного санітарно-гігієнічного, протипожежного, технічного стану гуртожитку, Фірмою «УКРГАЗПРОМБУД» розраховано новий тариф, що включатиме послуги з:

- вивезення побутових відходів, нараховані для фізичних осіб, реєстрація місця проживання яких здійснена за адресою житлового будинку;

- технічного обслуговування ліфтів;

- освітлення місць загального користування;

- енергопостачання ліфтів;

(зміна вартості послуг пов’язана зі зміною розрахункових даних площі гуртожитку. У чинному тарифі для розрахунку застосовувалася лише площа приміщень, що перебувають у відособленому користуванні сімей. В новому тарифі застосовується площа житлових та нежитлових приміщень гуртожитку з 2 по 9 поверх включно),

а також послуги з:

- технічного обслуговування мереж електропостачання та електрообладнання, необхідних для електрозабезпечення технічних цілей будинку (освітлення місць загального користування, електропостачання ліфтів, підкачування води);

- технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем: гарячого водопостачання, холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення.

Тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій розраховано відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги».

Додаток 1 «Тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для гуртожитку по вул. Кагамлика 33»

Додаток 2 «Калькуляція розрахунку економічно обґрунтованих планових середньомісячних витрат, які включаються до тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по вул. Кагамлика, 33»

Додаток 3 «Періодичність та строки надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій»

Письмові зауваження та пропозиції щодо поданих тарифів приймаються Філією «Будівельна-монтажна фірма «УКРГАЗПРОМБУД» Публічного акціонерного товариства «УКРТРАНСГАЗ» протягом 14 календарних днів з дня оприлюднення інформації за адресою: м. Полтава, вул. Кагамлика, 33а.

Заступник директора з фінансово-економічних питань Л. Юрко

Городянам