Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 18:51
Полтавцям до відома:17.03.2023, 13:22
Заяви прес-служби:Сьогодні, 10:05
Документи:16.03.2023, 02:00
 
Останнє оновлення: 20.03.2023, 18:51
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

«ТОВ “Санек” повідомляє про намір установлення економічно обґрунтованих тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії

30.03.2018, 09:22

«ТОВ “Санек” повідомляє про намір установлення економічно обґрунтованих тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, виробленої на установках з використанням альтернативних джерел енергії, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету.

У зв’язку із значним зростанням ціни на паливо (пелети) даний час встановлені тарифи стали збитковими, тому ТОВ «САНЕК» повідомляє про перегляд та намір встановлення нових економічно обґрунтованих тарифів на виробництво , транспортування та постачання теплової енергії, виробленої на установках з використанням альтернативних джерел енергії, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету.

Вироблена теплова енергія постачається для опалення приміщень: Дитячої міської клінічної лікарні в м. Полтава (м. Полтава, вул. О.Бідного, 2); Міського клінічного пологового будинку м. Полтава, вул. Олеся Гончара, 27 В).

Тарифи для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету на теплову енергію становить – 1388,05 грн /Гкал (без ПДВ) в тому числі:

- тариф на виробництво – 1316,20 грн/Гкал без ПДВ;

- тариф на транспортування – 65,41 грн/Гкал без ПДВ;

- тариф на постачання – 6,44 грн/Гкал без ПДВ.

Тарифи для суб'єктів господарювання, що здійснюють її виробництво на установках з використанням альтернативних джерел енергії, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, розраховані згідно з частиною 4 та 5 статті 20 Закону України "Про теплопостачання", зокрема:

- тарифи на теплову енергію встановлюються на рівні 90 відсотків середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб відповідної категорії споживачів;

- тариф на виробництво теплової енергії для потреб відповідної категорії споживачів визначається, як різниця між тарифом на теплову енергію та середньозваженими тарифами на транспортування та постачання теплової енергії, виробленої з використанням природного газу.

Середньозважений тариф на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету для Полтавської області становить 1542,28 грн/Гкал без ПДВ. Відповідно загальний тариф на теплову енергію для ТОВ "Санек" складає 1542,28 - 10% = 1388,05 грн без ПДВ.

Середньозважений тариф на транспортування теплової енергії, виробленої з використанням природного газу, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету становить 65,41 грн./Гкал без ПДВ, середньозважений тариф на постачання теплової енергії складає 6,44 грн/Гкал без ПДВ.

Тариф на виробництво теплової енергії для ТОВ "Санек" складає:

1388,05- 65,41-6,44 = 1316,20 грн./Гкал без ПДВ.

Письмові та усні зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 15 днів з дня оприлюднення інформації за адресою: 36000 м. Полтава, вул. Гоголя, 20-А.

Директор ТОВ “Санек” Ю.І.Чумаченко”

Городянам