Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 19:20
Полтавцям до відома:Сьогодні, 17:27
Заяви прес-служби:Сьогодні, 12:28
Документи:24.03.2023, 02:00
 
Останнє оновлення: 27.03.2023, 19:20
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

«ТОВ “Санек” повідомляє про намір установлення економічно обґрунтованих тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, виробленої на установках з використанням альтернативних джерел енергії, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету

16.01.2018, 16:50

«ТОВ “Санек” повідомляє про намір установлення економічно обґрунтованих тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, виробленої на установках з використанням альтернативних джерел енергії, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету.

ТОВ “Санек” планує постачати вироблену теплову енергію для опалення приміщень: Дитячої міської клінічної лікарні в м. Полтава (м. Полтава, вул. О.Бідного, 2); Міського клінічного пологового будинку м. Полтава, вул. Олеся Гончара, 27 В).

Тарифи для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету на теплову енергію становлять - 1148,79 грн /Гкал (без ПДВ) в тому числі:

- тариф на виробництво - 1085,58 грн/Гкал (без ПДВ);

- тариф на транспортування - 57,92 грн/Гкал (без ПДВ);

- тариф на постачання - 5,29 грн/Гкал (без ПДВ).

Тарифи для суб'єктів господарювання, що здійснюють її виробництво на установках з використанням альтернативних джерел енергії, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, розраховані згідно з частиною 4 та 5 статті 20 Закону України "Про теплопостачання", зокрема:

- тарифи на теплову енергію встановлюються на рівні 90 відсотків середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб відповідної категорії споживачів;

- тариф на виробництво теплової енергії для потреб відповідної категорії споживачів визначається, як різниця між тарифом на теплову енергію та середньозваженими тарифами на транспортування та постачання теплової енергії, виробленої з використанням природного газу.

Середньозважений тариф на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету для Полтавської області становить 1276,43 грн/Гкал без ПДВ. Відповідно загальний тариф на теплову енергію для ТОВ "Санек" складає 1276,43 - 10% = 1148,79 грн без ПДВ.

Середньозважений тариф на транспортування теплової енергії, виробленої з використанням природного газу, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету становить 57,92 грн./Гкал без ПДВ, середньозважений тариф на постачання теплової енергії складає 5,29 грн/Гкал без ПДВ.

Тариф на виробництво теплової енергії для ТОВ "Санек" складає:

1148,79- 57,92-5,29 = 1085,58 грн без ПДВ

Письмові та усні зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються до 30 січня 2018 року з дня оприлюднення інформації за адресою: 36000 м. Полтава, вул. Гоголя, 20-А.

Директор ТОВ “Санек” Ю.І.Чумаченко»

Городянам