Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 18:40
Полтавцям до відома:Сьогодні, 17:27
Заяви прес-служби:Сьогодні, 12:28
Документи:24.03.2023, 02:00
 
Останнє оновлення: 27.03.2023, 18:40
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

"Виробничий підрозділ "Полтавське територіальне управління" філії "Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд" ПАТ "Українська залізниця" повідомляє про намір здійснити зміну тарифів на теплову енергію, послуги з централізованого опалення для потреб населення

05.12.2017, 16:48

До уваги мешканців житлового будинкку розташованого у м. Полтава по вул. Князя Ігоря Святославича, 7 (вул. Красноградське шосе).

Вироблення теплової енергії і надання послуг з централізованого опалення здійснюються ВП "Полтавське територіальне управління" філії "БМЕС" ПАТ "Укрзалізниця" за тарифами, встановленими рішенням виконавчого комітету Полтавської міської ради від 05.02.2016 №11 "Про встановлення тарифів на теплову енергію, послуги з централізованого опалення для потреб населення Полтавському БМЕУ Південної залізниці" у розмірі:

за 1 Гкал теплової енергії – 483,98 грн (без ПДВ);

за 1 м2 опалювальної площі в місяць протягом опалювального періоду – 15,33 грн (без ПДВ).

Протягом дії зазначених тарифів збільшились їх основні складові, а саме: вартість природного газу більше ніж у двічі; електроенергії на 10%, води для технологічних потреб майже у 5 разів; розмір середньої заробітної плати для виробничого персоналу на 78%. Перегляд діючих тарифів обумовлений змінами обсягу планових витрат, що включаються до повної собівартості теплової енергії для потреб населення.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги" ВП "Полтавське територіальне управління" філії "БМЕС" ПАТ "Укрзалізниця" проведений розрахунок економічно-обґрунтованих планових витрат на теплову енергію, іі виробництво, транспортування та постачання, а також послуги з централізованого опалення для потреб населення.

У результаті проведених розрахунків, вартість газу в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого опалення для потреб населення становить 77,8%, електроенергії – 7,3%, води для технологічних потреб 0,1%, матеріалів та запасних частин 0,4%, витрат на оплату праці 8,4%, інші прямі витрати (амортизація, ЄСВ) 4,4%, загальновиробничі витрати 1,6%.

В результаті розрахунків проведених ВП "Полтавське територіальне управління" філії "БМЕС" ПАТ "Укрзалізниця" економічно-обґрунтовані тарифи на теплову енергію та 1 м2 опалювальної площі в місяць протягом опалювального періоду для населення, яке мешкає у м. Полтава за адресою: вул. Князя Ігоря Святославича, 7, становить:

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються в усній та письмовій формі до 19.12.2017 року на адресу ВП "Полтавське територіальне управління" філії "БМЕС" ПАТ "Укрзалізниця": м. Полтава, вул. Сакко, 124 а, тел. 51-30-91.


Начальник ВП "Полтавське територіальне управління"

філії "БМЕС" ПАТ "Укрзалізниця" В.І. Рибницький"

Городянам