Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 21:19
Полтавцям до відома:17.03.2023, 13:22
Заяви прес-служби:Сьогодні, 13:35
Документи:16.03.2023, 02:00
 
Останнє оновлення: 22.03.2023, 21:19
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

ТОВ “НАШЕ ТЕПЛО” повідомляє про намір установлення економічно обґрунтованих тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, виробленої на установках з використанням альтернативних джерел енергії, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету

31.10.2017, 15:39

ТОВ "НАШЕ ТЕПЛО" повідомляє про намір установлення економічно обґрунтованих тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, виробленої на установках з використанням альтернативних джерел енергії, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету.

Вироблена теплова енергія планує постачатися для опалення приміщень Полтавського будівельного технікуму транспортного будівництва за адресою: м. Полтава, пл. Слави, 4/2; 3-ї міської клінічної лікарні за адресою: м. Полтава, пл. Слави, 2; 1-ї міської клінічної лікарні за адресою: м. Полтава, вул. Олеся Гончара, 27а; Полтавської державної аграрної академії за адресою: м. Полтава, вул. Григорія Сковороди, 1/3.

Тарифи для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету:

- тариф на виробництво 1012,24 грн/Гкал без ПДВ;

- тариф на транспортування — 51,80 грн/Гкал без ПДВ;

- тариф на постачання — 5,15 грн/Гкал без ПДВ.

Тарифи для суб'єктів господарювання, що здійснюють виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету розраховані згідно з частиною 4 та 5 статті 20 Закону України "Про теплопостачання", зокрема:

- тарифи на теплову енергію встановлюються на рівні 90 відсотків середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб відповідної категорії споживачів;

- тариф на виробництво теплової енергії для потреб відповідної категорії споживачів визначається, як різниця між тарифом на теплову енергію та середньозваженими тарифами на транспортування та постачання теплової енергії, виробленої з використанням природного газу.

Середньозважений тариф на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету для Полтавської області становить 1187,99 грн/Гкал без ПДВ. Відповідно загальний тариф на теплову енергію для ТОВ "НАШЕ ТЕПЛО" складає 1187,99 — 10% = 1069,19 грн без ПДВ.

Середньозважений тариф на транспортування теплової енергії, виробленої з використанням природного газу, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету становить 51,80 грн/Гкал без ПДВ, середньозважений тариф на постачання теплової енергії складає 5,15 грн/Гкал без ПДВ.

Тариф на виробництво теплової енергії для ТОВ "НАШЕ ТЕПЛО" складає

1069,19 — 51,80-5,15 = 1012,24 грн без ПДВ

Письмові зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 14 днів з дня оприлюднення інформації за адресою: 01033 м. Київ, вул. Паньківська, 10б.

Генеральний директор ТОВ «НАШЕ ТЕПЛО» Щава Р.П.

Городянам