Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 12:00
Полтавцям до відома:31.03.2023, 14:31
Заяви прес-служби:28.03.2023, 13:46
Документи:31.03.2023, 03:00
 
Останнє оновлення: 01.04.2023, 12:00
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Щодо проходження військової служби за контрактом

06.06.2017, 12:58

На військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу приймаються:

- громадяни призивного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби;

- військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою;

- військовослужбовці, які проходять строкову військову службу;

Вік для прийняття кандидатів на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського та старшинського складу становить від 18 до 60 років.

Переваги проходження військової служби за контрактом:

- гарантоване грошове забезпечення та його підвищення в ході просування по службі;

- вищий ніж у цивільному секторі розмір пенсійного забезпечення та можливість його отримання за вислугою років;

- можливість отримання вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем “бакалавр” у ВВНЗ за рахунок держави без відриву від служби.

Крім того:

Військова частина польова пошта В1688 (смт. Гончарівське, Чернігівська область) запрошує осіб рядового, сержантського (старшинського) складу з числа демобілізованих учасників АТО на посади членів екіпажів (розрахунків), навідників-операторів, механіків-водіїв танків, БМП, артилерійських розрахунків, а також усіх бажаючих кандидатів, які згодні пройти підготовку на посади екіпажів (розрахунків), навідників-операторів, механіків-водіїв танків, БМП, артилерійських розрахунків.

Військова частина польова пошта В2731, м. Новоград – Волинський, Рівненської області, запрошує на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського (старшинського) для проведення підготовки за стандартами НАТО та подальшої участі у миротворчих операціях за межами України.

Військова частина А-3358 (база ремонту та евакуації автомобільної техніки), що розміщується за адресою: м. Полтава, вул. О.Засядька, 1, запрошує на військову службу за контрактом громадян України за фахом:

- водій категорії С,D,E

- автослюсар

- механік

- автоелектрик

- моторист

- токар

За детальною інформацією та роз’ясненнями звертатись до Полтавського об’єднаного міського військового комісаріату за адресою: м. Полтава, вул. Дмитра Коряка, кабінет №18, тел. 05322-2-25-79, 05322-2-14-68, 066-324-05-00.

Городянам