Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 08:35
Документи:27.10.2021, 16:49
Полтавцям до відома:27.10.2021, 16:48
Заяви прес-служби:22.10.2021, 14:51
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 28.10.2021, 08:35
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Дії робітників, службовців та населення при попереджувальному сигналі «Увага всім!» та мовному інформуванні місцевими органами влади

01.04.2014, 15:10

Головний спосіб оповіщення населення про дії при виникненні надзвичайних ситуацій – це передача повідомлення по мережі радіопровідного мовлення, а також через місцеві радіомовні станції і телебачення. Для привернення уваги населення в екстремальних випадках перед передачею інформації включаються сирени та інші сигнальні засоби.

Почувши такий сигнал, негайно увімкніть радіоприймач або телевізор і слухайте повідомлення управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Полтавської міської ради або управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Полтавської області.

На кожний випадок надзвичайних ситуацій управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Полтавської міської ради готуються приблизні варіанти повідомлень, які потім з урахуванням конкретних подій коригуються.

Інформація передається протягом 5 хвилин після подачі звукових сигналів (сирени, гудки і т. д.).

Вислухавши це повідомлення управління з питань НС та ЦЗН, кожний повинен діяти без паніки і метушні згідно з отриманими вказівками.

Повідомлення управління з питань НС та ЦЗН включає: місце і час виникнення надзвичайної ситуації; розміри та масштаби надзвичайної ситуації; час початку та тривалість дії факторів ураження; територія (райони, масиви, вулиці, будинки і т. д.), яка потрапляє в осередки (зони) ураження; порядок дій при надзвичайних ситуаціях; інша інформація.

Якщо сигнал застав вас у транспорті, громадському місці (магазині, театрі, на ринку тощо), необхідно уважно і спокійно вислухати вказівки адміністрації, якнайшвидше добратися додому і діяти згідно з отриманими вказівками.

Якщо сигнал застав ваших дітей у школі, дитячому садку тощо, негайно необхідно їх забрати додому і діяти відповідно до отриманих розпоряджень управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Полтавської міської ради.

В зв’язку з неодноразовими зверненнями до управління з питань НС та ЦЗН громадян щодо укриття в захисних спорудах, повідомляю наступне. Згідно глави 7 ст.32 п.3 п.п.1 Кодексу цивільного захисту України «Укриттю у сховищах підлягають працівники найбільш працюючої зміни суб’єктів господарювання, віднесених до відповідних категорій цивільного захисту…»

Згідно глави 7 п.2 Кодексу цивільного захисту України «Для захисту людей від деяких факторів небезпеки, що виникають внаслідок надзвичайних ситуацій икористовуються найпростіші укриття, до яких відносяться цокольні або підвальні приміщення».

Городянам

28.10.2021, 08:35