Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 20:50
Полтавцям до відома:Сьогодні, 09:53
Заяви прес-служби:13.11.2023, 08:49
Документи:22.07.2024, 00:00
 
Останнє оновлення: 23.07.2024, 20:50
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitors
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Підвищені норми пенсійного забезпечення – для осіб, які входять до складу добровольчих формувань територіальних громад

05.04.2022, 10:30

Особи, які входять до складу добровольчих формувань територіальних громад, віднедавна мають право на підвищені норми пенсійного забезпечення. Це право визначається Законом України від 15 березня 2022 року “Про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення норм, що регулюють питання визначення категорій осіб, які визнаються ветеранами війни та членами сімей загиблих Захисників і Захисниць України, та надання їм соціальних гарантій”.

Отже, зазначені вище особи за наявності необхідних посвідчень матимуть при оформленні пенсії ті ж умови, що і військовослужбовці з числа учасників бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни. Зокрема, їм надано право на призначення дострокової пенсії за віком після досягнення чоловіками 55 років, жінками - 50 років та за наявності страхового стажу не менше 25 років у чоловіків і 20 років у жінок.

У разі загибелі осіб, які входять до складу добровольчих формувань територіальних громад, під час виконання завдань, необхідних для забезпечення оборони України, членам їх сімей надано право на підвищені норми пенсійного забезпечення, тобто такі, що передбачені для членів сімей загиблих військовослужбовців.

Головне управління Пенсійного фонду

України в Полтавській області

Городянам