Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 16:31
Документи:Сьогодні, 15:43
Заяви прес-служби:Сьогодні, 09:31
Полтавцям до відома:04.03.2021, 13:50
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 05.03.2021, 16:31
ГородянамЦ Н А ПДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

У Полтаві відбувся IV Форум волонтерів «Здорове місто – це в твоїх руках»

28.03.2019, 15:45

Уже четвертий рік поспіль у Полтаві проводиться Форум волонтерів, організатором якого є Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Цьогоріч захід зібрав 120 представників волонтерських загонів міста.

28 березня у стінах Полтавського художнього музею (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка відбувся IV Форум волонтерів м. Полтава. Серед учасників форуму – представники волонтерських загонів, які діють в навчальних закладах різних рівнів акредитації, при громадських організаціях, державних установах, а також ті, хто тільки планує займатися волонтерською діяльністю. Загалом захід зібрав 120 представників волонтерських загонів міста.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко розповіла, що тема цьогорічного форуму – «Здорове місто – це в твоїх руках», – обрана недарма. Вона говорить: щоби змінити щось в суспільстві, необхідно починати з себе:

– Негативні звички живуть в суспільстві, і про це треба говорити. Потрібно шукати шляхи вирішення цієї проблеми, і перш за все, потрібно навчитися гвоорити негативним звичкам «Ні»!, – зауважила Людмила Бойченко. – І дуже добре, коли є платформа, де люди, що обрали для себе творити добро, можуть поговорити про свою діяльність. Розповісти іншим про свої досягнення, знайти для себе щось нове.

Директор Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ольга Буднікова розповіла, що серед учасників як давно знайомі волонтери, так і нові обличчя:

– Те, що до нашого Форуму долучаються нові і нові люди, означає те, що волонтерство у Полтаві розвивається. У свою чергу, це значить, що небайдужих людей, які завжди готові прийти на допомогу, підтримати, показати гарний приклад та дати пораду в нашому місті чимало.

На важливості волонтерської роботи наголосив депутат міської ради Олександр Глазов. Він зауважив, що в рамках форуму відбулося нагородження переможців конкурсу соціальної реклами «Молодь говорить наркотикам-НІ»:

– Близько 30 робіт були подані на конкурс соціальної реклами щодо протидії використання наркотиків. Сьогодні ця тема є дуже гострою в нашому суспільстві, і добре, що свідома молодь демонтрує своє відношення до проблеми, пропагує здоровий спосіб життя. Сьогодні кращі з кращих отримають винагороду за свою роботу.

Так, переможці отримали сертифікат на витоговлення поліграфічної продукції, що буде розповсюджуватися в навчальних закладах міста. А відеороботи, що здобули перемогу, будуть демонструвати на екрані біля кінотеатру І. Котляревського.

Під час форуму перед волонтерами виступили спікери форуму, серед яких керівник напрямку політики та комунікації БО «Світло надії» Сергій Жук, фахівець Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Марина Карацюпа, в.о. головного лікаря Полтавського обласного центру профілактики ВІЛ-інфекції та боротьби зі СНІДом Світлана Нестеренко, директо ГО «Вершина» Ігор Прищепа.

Далі, в рамках програми Форуму відбулася робота у чотирьох групах, де фахівці розкривали волонтерам сектери створення успішної соціальної реклами.


Журналістам до відома

Сьогодні, 09:31.  Перелік заходів на 09. 03. 2021 Подробиці

03.03.2021, 15:28.  04. 03. 2021, 16: 00, 18: 30 - урочистості та святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня. Місце проведення: КП «Палац дозвілля» (вул. Соборності, 58) Більше інформації

02.03.2021, 10:30.  03. 03. 2021, 09: 30 - засідання зі старостами десяти старостинських округів (Полтавська міська рада, к. 222) Більше інформації

23.02.2021, 15:20.  Перелік заходів на 25. 02. 2021 Докладніше

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

05.03.2021, 16:31