Календар оновлень:

Документи:12.06.2021, 09:27
Події міста:11.06.2021, 15:51
Полтавцям до відома:10.06.2021, 13:23
Заяви прес-служби:01.06.2021, 11:38
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 12.06.2021, 09:27
ГородянамЦ Н А ПДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Полтавська міська рада запрошує!

15.09.2020, 11:13

23 вересня Полтава відзначає 77-му річницю вигнання нацистів і День міста.

Святкуємо улюблене свято всією полтавською родиною.

23 вересня запрошуємо всіх полтавців долучитися до загальноміської акції «Моя Полтава вишивана», одягнувши вишиванку на роботу чи навчання, прогулянку чи відпочинок.

У День міста на вас чекає ще багато приємних сюрпризів та несподіванок!

Інші новини за цей день:

У Полтаві нагородили переможців конкурсу «Моя незалежна Україна!» —16:49
#Полтава_SPORT_марафон: численні здобутки та нові перемоги містян —16:35
Вперше Парад «Полтава Вишивана» буде проходити в новому форматі! —14:55
У Полтавській гімназії № 17 відкрили новий спортивний майданчик —14:05
ПЕРЕЛІК адрес житлових будинків, визначених для санітарної обробки на сьогодні, 15 вересня —13:49
Нагадуємо! У Полтаві оголошено онлайн конкурс дитячих малюнків «Найкраще місто на землі — це моя Полтава!» —13:20
Чергові досягнення полтавських гімнасток —12:17
У Полтаві продовжують демонтувати незаконно встановлені тимчасові споруди —11:35
Запрошуємо до участі в онлайн-флешмобі «Квітни, моя Полтаво!» —10:07
Оперативна інформація про поширення коронавірусу у Полтаві станом на 15 вересня —09:02

Журналістам до відома

01.06.2021, 11:38.  02. 06. 2021, 10: 00 - засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради (ПМР, кімн. 222) Докладніше

19.05.2021, 10:47.  Перелік заходів на 20. 05. 2021 Читати далі

19.05.2021, 10:37.  20. 05. 21, 10: 00  — урочисте відкриття меморіальної дошки Віри Роїк («Мала академія мистецтв» вул. Соборності, 35) Більше інформації

18.05.2021, 16:06.  20. 05. 2021, 14: 00 (кім. 223) — засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму. З порядком денним засідання можна ознайомитися тут. Читати далі

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

11.06.2021, 15:51