Календар оновлень:

Документи:12.06.2021, 09:27
Події міста:11.06.2021, 15:51
Полтавцям до відома:10.06.2021, 13:23
Заяви прес-служби:01.06.2021, 11:38
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 12.06.2021, 09:27
ГородянамЦ Н А ПДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Нагадуємо! Полтавців запрошують взяти участь у онлайн-фотопараді «Полтава вишивана»

14.09.2020, 15:09

Що для тебе вишита сорочка? Оберіг, доктрина, ритуал чи просто мода? Червоно-чорна вишивка, білим по білому, яскраві візерунки, різноманіття стилів, кольорів і матеріалів…

Ми несемо традиції через роки, як прояв любові до своєї України!

Запрошуємо до Онлайн-фотопараду «Полтава вишивана» з нагоди Дня міста!
Збираємо фото полтавців у вишиванках (особисті, родинні, колективні).

Онлайн-фотопарад проходить у ІІІ номінаціях:
І номінація – «Я у вишиванці» (особові фото у вишиванці)
ІІ номінація - «Родина у вишиванці» (сімейні, родинні, колективні)
ІІІ номінація – «Мандри у вишиванці» (на фоні відомих місць в Україні або світу, із зазначенням локації)

Чекаємо твої роботи до 17 вересня 2020 року на електронну адресу: dkms@rada-poltava.gov.ua (з приміткою Онлайн-фотопарад «Полтава вишивана», вказавши номінацію, ім'я, прізвище та контактний телефон автора фото).

Надіслані фото будуть розміщені для голосування за допомогою вподобайок на сторінці Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради в період з 19 по 23 вересня 2020 року.

Збережемо традиції разом!

Інші новини за цей день:

Полтавський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запрошує творчих людей з інвалідністю взяти участь в онлайн — виставці «Мене на творчість надихає моя Полтава!» —15:35
ПЕРЕЛІК адрес житлових будинків, визначених для дезінфекції на сьогодні, 14 вересня —13:03
#Полтава_SPORT_марафон: результати тенісного турніру —12:00
Полтавцям розповіли про важливі теми екології нашого міста —10:55
#Полтава_SPORT_марафон об’єднує всіх любителів спорту! —09:46
Оперативна інформація про поширення коронавірусу у Полтаві станом на 14 вересня —09:04
За минулий тиждень у Полтаві народилось 86 дітей —08:11

Журналістам до відома

01.06.2021, 11:38.  02. 06. 2021, 10: 00 - засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради (ПМР, кімн. 222) Більше інформації

19.05.2021, 10:47.  Перелік заходів на 20. 05. 2021 Подробиці

19.05.2021, 10:37.  20. 05. 21, 10: 00  — урочисте відкриття меморіальної дошки Віри Роїк («Мала академія мистецтв» вул. Соборності, 35) Подробиці

18.05.2021, 16:06.  20. 05. 2021, 14: 00 (кім. 223) — засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму. З порядком денним засідання можна ознайомитися тут. Читати далі

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

11.06.2021, 15:51